Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Babysitter és a 18eves kislány...

Babysitter és a 18eves kislány az ilyen fiatal férfiakat meg idősebbeket az én felugyeletem alatt oda hívja a szülők lakásába miközben a kisebbekkel foglalkozom ezt én, hogy kezeljem teljesen tapasztalatlanul?

Figyelt kérdés
A kis pici pár éves néhány éves bolcsis ovis korú testvéreivel nincsen baj csak látom ezeket az ilyen huszon harmincon éves férfiakat.jonni-menni.

2017. nov. 23. 00:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Gyerekekre vigyázó baby sitter munkán vagyok 28eves emberként.
2017. nov. 23. 00:05
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
A szülőkkel beszéld meg szerintem, hogy ők hogy állnak a lányuk döntéséhez. Fel kell valahogy nőnie egyszer, persze figyelmeztetheted az ilyen kapcsolatok veszélyeire. Inkább legyen 30 éves és hű, minthogy 18 és megcsaló.
2017. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A kis pici gyerekeket már ugye este 7ora felé meg kell fürdetni,megmosdatni és 8orakor ágyba vinni aludniuk.

És azért én ugye nehezen elalvo vagyok olyan 10-11ora felé hallottam azért ilyen nyogeseket.

Hogy inkább hagyjam abba ezt a munkát már most mindjárt az elején ha én ebben az egészben nem érzem jól magam tőle?

Emberként emberileg?!

Nagyon nem vagyok arra kíváncsi, hogy fiatal idős közép korú emberek, hogy kozosulnek egymással hogyan dugják meg egymást,vagyis egyik a másikat és az ezzel járó hangok stb-k.

2017. nov. 23. 00:22
 4/15 A kérdező kommentje:
Próbálok tv-t nézni , vagy sétálni a kertben jó korom sötétben kevés fényben dehát hideg is van.kinnt mostmár ősszel-telen azért már.
2017. nov. 23. 00:24
 5/15 A kérdező kommentje:
Tehát, hogy bennt a nagy családi házban ne egyfolytában esténként a szex hangokat halljam az erotikakat.
2017. nov. 23. 00:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sose jó olyan munkát végezni, ami kikészíti az embert lelkileg meg testileg. Én inkább ott hagynám ezt a munkát, ha van rá lehetőség. Másokat biztos nem hallgatnék, miközben csinálják, főleg ha aludni se tudok tőlük.
2017. nov. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ön hány éves mennyi idős?!

Férfi\No nemű egyén személy?

2017. nov. 23. 00:31
 8/15 A kérdező kommentje:
A kommentelő válaszoló aki válaszolt a feltett kiírt kerdesemre.
2017. nov. 23. 00:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy jól érzelmeztem a problémát, mert teljesen összevissza irkálsz mindent és a helyesírásod is borzasztó. Ha jól értem, akkor kisgyerekekre vigyázol, és az ő nővérük rendszeresen hazaviszi a szexpartnereit, miközben te ott dolgozol náluk a kistestvérrel. Igaz? Ebben az esetben a szülőktől kellene megkérdezni, hogy egyáltalán tudnak-e erről, illetve jelezni nekik, hogy a nagylány viselkedése zavar téged a munkában. Ha a szülők ezután nem csinálnak semmit, akkor hagyd ott a munkát.
2017. nov. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez még a saját családodban is megtörténhetne, ahonnan nem igazán tudsz kilépni, de jelen esetben van választásod, hogy keresel egy új helyet, ha nem hagyják abba.

Normális emberek azért ezt diszkréten csinálják, és tekintettel vannak a többiekre.

Gondolom sok beleszólásod nincs a család dolgaiba, de ha már végleg nem bírod, akkor esetleg szóvá tehetnéd, mielőtt még elmennél onnan. Mert hát gondolom külföldön vagy, és gondolom nem azért mentél ki, hogy csak stresszelj.

2017. nov. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!