Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van kedvenc tárgyad amit...

Van kedvenc tárgyad amit magadnál hordasz mindig és mindenhova? Mi az? Miért hordod magaddal? Milyen célt szolgál[mire való]?

Figyelt kérdés
Nekem van; az öngyújtóm az. Engem megnyugtat a tudat, hogy tudok bárhol tüzet gyújtani (a survivor-ben nagy gond volt ez) Bár nem dohányzom, inkább játék eszközként szolgál. Forgatni szoktam az ujjaim között mikor gondolkodom épp. Nem vagyok piromán[aki gyújtogat mindent]. Meg a szobámban lévő gyertyákat is ezzel gyújtom meg mikor hangulatot szeretnék csinálni. [ezt egy hónappal ez előtt a párommal köztünk lévő hangulat miatt tettem.]

#eszköz #tárgy #megnyugtató tárgy
2017. nov. 23. 13:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az öngyújtóm "slim" kis vékony, és sárga =)
2017. nov. 23. 13:50
 2/21 anonim ***** válasza:

Szintén gyújtó és én sem cigizem. Plusz a bicskám ami mindig a csebemben van (az amelyik egy gomnyomásra kinyílik) egyrészt védelmi okokból mert veszélyes környéken élek és lány vagyok, másrészt mikor ideges vagyok kattogtatom a zsebemben (megnyomom a gombot de nem engedem kinyílni a bicskát hanem visszanyomom és ezt ismételem)

Jap. Értelmet nyer a "kinyílik a bicska a zsebemben" szólás.

2017. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Bökő. Ajándékba kaptam egy kedves gyilkostól.
2017. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Telefonom
2017. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Milyen bökő? Hogy néz ki? =D

Milyen telefon? Mit tud?

2017. nov. 23. 14:23
 6/21 anonim ***** válasza:
Telefonom
2017. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
zseblámpa.
2017. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Telefon és pénztárca mindig nálam van, benne az irataimmal és a bankkártyámmal. Persze van, hogy otthon felejtem valamelyiket, az se szokott a világ vége lenni, de ezek praktikus okokból szinte mindig nálam vannak. Tárgyakhoz egyébként nem kötődöm semmilyen szinten, minden pótolható, csak azért telefont, iratokat vagy bankkártyát cserélni nem olyan gyors vagy fájdalommentes, mint bármi mást :)
2017. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, amit azért hordok magamnál, mert kedvenc. De van olyan, amit mindig magamnál hordok, mert kell. Ilyen például a lakáskulcsom, enélkül nem jutok be a lakásomba. :-) Vagy van olyan, amit bizonyos időszakokban hordok magammal mindig, például télen valami kiegészítő, ami biztosítja a jól láthatóságomat este a sötétben, amikor hazafelé tartok munkából, hogy ne üssenek el a rosszul kivilágított utcaszakaszokon. Illetve hasonló célból hordok mostanában magammal egy fejlámpát, így látom, hova lépek, és nem ficamítom ki a bokámat egy összevissza töredezett járdaszakaszon, meg nem lépek bele egy kupac járdán hagyott kutyatrutyiba csak azért, mert enélkül egyébként nem látom a sötétben.
2017. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Jó a neved. :D

Nekem Sennheiser fülhallgató, ha nincsen nálam és nem tudok zenét hallgatni, akkor feszült és ideges leszek, mivel napi több órát tömegközlekedem a munkahely miatt, és nagyon gyakran fogok ki cuppogó párokat, stb. Ilyenkor nagyon jól jön.

2017. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!