Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltál már szemtanúja bármifél...

Voltál már szemtanúja bármiféle balesetnek, gázolásnak, gyilkosságnak, öngyilkosságnak?

Figyelt kérdés
Mi történt,hogyan reagáltál? Volt-e ez kihatással a további életedre?
2017. nov. 24. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Láttam ahogy elütnek egy kutyát és egy kiscicát. Mindkettő nagyon megviselt. Nem mertem odanézni, mentem tovább. :(
2017. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
48%
Balesetnek igen, hívtam a 112-t azonnal. Gázolásnak csak úgy hogy engem ütöttek el. gyilkosságot, öngyilkosságot szerencsére nem láttam, utóbbinak már az utókezelését egyszer amikor a toronyházból kiugrott fickót takarították fel a helyszínelők a járdáról.
2017. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen balaset, cigany csajszi kb 70-80km/h-van utott el telepulesen belul, de az o autoja jobban osszetort. Ott legalabb olyan dolgokat tanultam amit a soforiskolaban sosem mondanak el.
2017. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Újszülöttet találtam már kukás zsákban, egy teli konténer tetején, teljesen be lilulva, már régtől ott lehetett, először azt hittem 15 éves fejjel hogy valami játék baba lába az, de a zacskót jobban elhúztam és élő gyerek volt, olyan nyomást a mellkasomon akkor éreztem újra, mikor régebben majdnem lecsúsztam egy szikláról a mélybe.

Telefonon hívtam egy járőrt, addig meg vártam a padka szélénél, sajnos az idegességtől öklendeztem hogy mi lesz a továbbiakban.


Pár év után, egy késelést láttam mikor kiraktam az ablakba szellőzni a takarót, párnát, és még kicsit nézelődtem, a nő sétáltatta a kutyát akit látásról ismertek anyuék, de nem tudtak arról hogy zaklatja egy férfi akivel külön mentek, a sétáltatás alkalmával a környékre jött az ember, szerintem tudhatta hogy az esti órákba viszi le a kutyát a nő, oda ment hozzá és nyakon szúrta, majd hátba, lefagytam kicsit de csak a keserves sikítás miatt, utána szaladtam az erkélyre hogy lássam merre siet el, közben vissza elrakta a kést a szatyorba betekerve a kabátjához. a nyomozók cirka 1 óra után kezdték kikérdezni az embereket, szerintem én láthattam egyedül az egészet mert a lakótelepen, senki nem szolgált használható információval, én pedig mondtam az irányt is hogy feltételezve merre mehetett, felöltöztem és mondtam jöjjenek velem, felvázoltam az útvonalát, 3 óra múlva kutyás rendőrrel találták meg fent a már erdős részen.


Különösebb hatással nem voltak ezek, mert idővel elfelejtettem, talán azért mert mind kamasz koromban történt, akkoriban meg pörögtek az évek. Bár a gyereket akármikor feltudom vázolni magam előtt, úgy beleégett az emlékezetembe.

2017. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer gázoltam öngyilkost aki a vonatot választotta...
2017. nov. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, megviselt?
2017. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__8749..


Egyszer elmeséltem mindkettőt, ha gondolod, itt megtalálod.

2017. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, cserbenhagyásos gázolásnál EGYETLEN szemtanú. Gyönyörű volt, mert elsősegélyt se tudtam akkor még adni (ennek hatására iratkoztam be tanfolyamra), és a mentős diszpécser magyarázta a stabil oldalfekvést, meg hogy mit kellene megnéznem. Hál' Istennek jött egy járókelő, aki megfelelően el tudta látni az illetőt. Felépült károsodás nélkül.

Nekem csak felvették az adataimat (mikor elmondtam, mit láttam, automatikusan küldtek rendőrt is), és el kellett mondanom, mi történt. Ők (a rendőrök) mondták meg, melyik kórházba szállítják az embert, ha utána akarok érdeklődni, hogy hogy van. Igazából nem nagyon akartam utánakérdezni, de egyszer azért odatelefonáltam, és elmondták, hogy már hazavitték, jól van.

Ennek hatására tanultam meg elsősegélyt nyújtani, hogy ha máskor ilyen történik, akkor megtehessek mindent én is, ne kelljen a szerencsére, meg a másik emberre várni. De azóta még nem történt ilyen.

2017. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm! Sajnálom, hogy át kellett ezt élned.
2017. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Baleseteket igen, életveszélyes nem volt egyik sem, szóval olyan nagy traumát sem okoztak.
2017. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!