Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkósság kijönni...

Szerintetek bunkósság kijönni egy előadásról mondjuk, ha az nem tetszik?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az előadónak/ az előadást hallgatóknak feltétlenül tudniuk, hogy te miért mész ki. Lehet az egy fontos hívás, lehet valami vészhelyzet, vagy wc... Magánügy, és szerintem a kutya se törődik vele, már ha nem nagy feltűnést keltve, hangosan robogsz ki.
2017. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, de a legjobb, ha feltűnésmentesen megoldja az ember. Ezt akkor lehet könnyebben, ha valaki hátul ül a kijárati ajtóhoz közel.


Velem a fordítottja történt. Ellógtam az előadást, mert túl korán volt, a következő órára akartam beülni és mivel nem hallottam semmit berobogtam a terembe, abban a tudatban, hogy befejezték az általam kihagyott előadást. Mikor beléptem akkor tudatosult bennem, hogy ezt benéztem és még volt kb 10 perc hátra, csak elől volt hely, leültem nem kis feltűnést keltve, jófej tanár tartotta, aki vevő a poénra, meg is kérdezte a 10 perc után, hogy tetszett e az előadás kolléga.....

2017. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!