Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől/mikortól...

Szerintetek mitől/mikortól lehet azt mondani egy kapcsolatról hogy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van aki az időtartamhoz köti, van aki a szexualitással kapcsolatosnak tartja és van aki szerint akkor komoly a kapcsolat ha be mutatták egymást a felek a szüleiknek. Ti mit gondoltok? Kor és nemet is írjatok légyszíves.

2017. nov. 25. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem onnantól, hogy a két fél rendesen minőségi időt tölt egymással, és ki van mondva, hogy akkor ők most járnak, vagy mondjuk megcsókolták egymást, és nem érdeklődnek mások iránt, mint partner. De szerintem amúgyis lehet érezni, ha ez rendesen működik és kölcsönös.

23/F

2017. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez érzelmi intelligenciától függ. Amikor már nem arról szól a dolog, hogy egy kapcsolatban szórakozgatunk egymással és egyik nap óriási szerelem, másik nap soha többet egymással. Szóval a felek szándékától is függ a dolog, hogy mennyire terveznek előre. Az idő is fontos tényező, mert egy bizonyos időtartam után elszáll a bizonyos rózsaszín köd. Komolynak számít nálam egy esetleges összeköltözés vagy ennek a gondolata. Persze ez nem 15-16 évesen. + ha összeköltöztök, akkor ismerszik meg a másik jelleme. Aztán az a vízválasztó.
2017. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez részben idő függvénye is, részben pedig hogy mennyire vagytok elkötelezettek a másik felé. 25/N
2017. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!