Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leonardo Dicaprio vagy Johnny...

Leonardo Dicaprio vagy Johnny Depp a jobb? Külső és tehetség.

Figyelt kérdés

2017. nov. 27. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Én Dicapriot jobban szeretem. De külsőleg már nincsenek a toppon:D
2017. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Tehetségre DiCaprio, külsőre Depp.
2017. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Külsőre egyik sem, tehetségre meg, szerintem mindkettő egyformán jó színész.
2017. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Én Johnny Deppet szeretem jobban, mert az ő filmjei jobban tetszenek. És talán jobban is néz ki, DiCapriónak túl kerek a feje.
2017. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Dicaprio sokoldalúbb és tehetségesebb színész, és ahogy öregszik, úgy férfiasabb, mint korábban. Ennek ellenére Johnny Depp az örök sármos.
2017. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Dicaprio tehetségesebb, nem véletlenül van hanyagolva mostanság Depp, szinte csak xar filmjei vannak vagy még az se. Dicaprio-t csak szívatták, amiért ilyen későn kapta meg az Oscart, azért a medvés állatságért nem adtam volna neki, voltak neki annál ezerszer jobb filmjei is.

kinézet? tyűha, nehéz kérdés. Itt is Dicapriora szavazok, fiatalon jól nézett ki. most már csak átlag. Depp sármos, de nem a kinézete miatt, hanem a kisugárzása okán.

28/N

2017. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tehetségre és kinézetre Caprió nálam, viszont Depp-nek több filmje tetszett.
2017. nov. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Depp szerintem nem jó színész. Gyakorlatilag tud fura hibbant, és fura őrült karaktert játszani. Mást nem.

Dicaprio szerintem bármit el tud játszani, amit akar.

2017. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sztem a tehetség mindenképpen Depp,bármilyen szerepet képes eljátszani,minden kategoriában.Dicaprio csak egy nagyon picikét gyengébb nála.A kinézetnél is Deppre szavazok,nagyon egyedi stílusa van,úgy mint a filmeknél is.Kinézetre is csak kicsikét van lemaradva DiCaprio.És Depp filmjei is jobban tetszenek.Sorry Leo
2017. dec. 23. 10:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Dicaprio.
2018. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!