Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis mi értelme van az...

Mégis mi értelme van az életemnek?

Figyelt kérdés
Már a születésemtől kezdve tiszta szerencsétlenség az életem. Már eleve autistaként születtem, így gondjaim voltak a beilleszkedéssel is. Az iskolában sem voltak barátaim, viszont olyanok akik gúnyolódtak rajtam a csendességem miatt olyanok voltak. Szinte párkapcsolatom sem volt soha. Azt látom hogy mások milyen boldogok, és szinte gondtalan az életük. Nincs diplomám, viszont van egy szakmám, amit nem szeretek. Még munkám sincs, vagy ami volt is, onnan is kiutáltak. Nincs kedvem már tovább élni sem. L/25
2017. nov. 28. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

neked elég rosszul állnak a dolgaid, de változtathatsz ezen!

vannak céljaid? álmaid?

2017. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teszel valamit a boldogsagodert? Az ELET nem fog bekopogtatni Hozzad, hogy szia itt vagyok, leszunk joban?
2017. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismét két kedvenc idézetem másolom ide:


"A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van."

(Bob Dylan)


"A boldogság ott kezdődik, amikor azt csinálsz, amit akarsz, és nem azt, amit mondanak."


Vagyis ha azt csinálsz amihez kedved van, akkor nagyon is lehetsz boldog. Nem kell feltétlenül lemásolni mások módszereit. Mivel van aki például egy munkahelyen nagyon jól érzi magát, mások meg például valami otthoni jövedelemforrást tudnak elképzelni. Én sem szoktam követni a tömeget, hanem amihez kedvem van, az okozott boldogságot. Például amikor végeztem a fősulin, mindenki munkamániásként rohant a munka világába. Én meg motorral bejártam Európa nagy részét.

2017. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tűzz ki célokat, próbálj ki dolgokat, hogy kiderüljön, mi okoz örömet. Tanulj olyan szakmát, amit szívesen csinálnál. Járj hasonló érdeklődésűek közé, akik megértenek, és akikkel tudsz barátkozni.

Keress fel egy szakembert(pszichológus, életvezetési tanácsadó, motivációs tréner, önismereti csoport stb), aki segít, ha egyedül nem boldogulsz.

Sajnos neked kell megtalálnod mi okoz számodra örömet, mi inspirál.

Kezdetnek nézhetnél előadásokat online( Szabó Péter, Bagody Emőke, Dr. Almási Kitti) hátha inspirálnak.


https://www.youtube.com/watch?v=e1jpWMGuGxo&t=1s

https://www.youtube.com/watch?v=1f6eTLZr8qM&t=4114s

https://www.youtube.com/watch?v=BzRxdM-5MU0&t=1s


Én is épp elég rossz lelki állapotból próbálok kijönni, nagyon sokat segítettek.

2017. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!