Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyen baratommal a...

Hogy legyen baratommal a karacsony?

Figyelt kérdés

5 honapja vagyunk egyutt,lassan fel eve. Neki nincs csaladja,csak egy mamaja,nagynenje es tavoli unokatesoi,a szulei meghaltak. Anyukaja meg akkor mikor pici volt,apukaja pedig kb 4 eve.

Tavaly egyedul toltotte a szentestet,es mondta hogy most is ugy fogja,de nekem megszalad a szivem emiatt. En nagyon imadom a karacsonyt es azt akarom hogy neki is szep legyen.

A csaladomhoz viszont nem merem hazahozni,mert nem az a minta csalad. Nem gazos,csak anyu ferje fucsa picit.Hogy oldjam meg ezt?

25.-en reggel ha az elso vonatra pattanok az ugy milyen?

Vagy hogy legyen?

Segitsetek 🙁🙁

21/L


2017. nov. 28. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Látod, nem is kell nekünk segítenünk, megválaszoltad te magadnak a kérdésed.

24-én legyél otthon, 25-én pedig elmész a barátodhoz.

2017. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De 24.-en attol meg egyedul lesz :/
2017. nov. 28. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tartsd tiszteletben a kérését, ha szeretné egyedül tölteni.

Neked ez egy vidám ünnep, és attól még, hogy esetleg próbálnád és szeretnéd vidámmá tenni (ami nagyon kedves gesztus), többé valószínű, hogy inkább téged rántana bele az "ünnepi depresszióba". Tapasztalat.

Biztos jó oka van rá, ha egyedül szeretné tölteni, ilyenkor nem szabad kényszeríteni, hogy na de még is, meglátod milyen jó lesz, mert egész biztos, hogy neki egyelőre még nem lesz jó, és akkor neked sem.

Biztosan el fog jönni az idő, amikor elkezd oldódni, és tudtok majd együtt szép közös karácsonyokat csinálni.


A vonatos megoldás voltaképp jó, de a 24-ét szerintem töltsd el a furcsa családoddal, és próbáld meg nem is képekkel meg történetekkel traktálni, maximum ha kérdez.


Üdv; egy (volt) hasonló helyzetű lány. /25

2017. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És miért baj ha gázos a családod? Másnál is vannak bajok? Téged szeret vagy a familiádat? Én biztos áthívnám. Előbb utóbb megkell őket ismernie. Akkor legyen előbb.
2017. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem már mehetsz 24.-én szenteste is. Nem kell az összes szentestét otthon tölteni, szerintem ez egy gesztus felé, felnőtt nő vagy. Ha jól emlékszem a barátnőm amikor összejöttünk és ő is 21 volt, itt töltötte velem ez volt az első közös karácsonyunk.


Utána persze hazament és 25-26 rokonokkal meg családdal ment. Szerintem menj, ha azt mondja ne, azt is amiatt hogy a családoddal töltsd, de lehet egyszer ő lesz majd a családod a gyerekeid apja. Kitudja mit hoz a jövő...

:)

2017. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De nem,o nem szeretne egyedul lenni 24.-en. Azt mondta,hogy pont azert nem szereti a karacsonyt mert ilyenkor dobben ra hogy mennyire egyedul van.

De mondtam neki hogy csinaljunk szep karacsonyt hisz mar nincs egyedul,es veszunk hozza karacsonyfat is. Mert mondta hogy nagyon reg nem allitott. Utoljara akkor talan mikor elt apukaja meg.

2017. nov. 28. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, akkor kicsit félreértettem a kérdést.

Ha a családod is engedi, akkor szerintem vidd haza magaddal nyugodtan 24.-én.

Mindenki családja furcsa egy kicsit, az enyém is abszolút érdekes. Itt is van gyűjtögető nevelő anya meg szótlan gonosz tekintetű nevelő apa aki úgy fest mintha fogalma sem lenne hogy körülötte is történnek dolgok :D

Mégis jó hangulatúak ezek a karácsonyok. Akinek nincs családja, az egy furcsa családban is nagyon jól érezheti magát.

2017. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!