Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Légyszi, mit vehetek egy emo...

Légyszi, mit vehetek egy emo fiú osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy nem vagyok kreatív, nem nagyon tudok semmit kitalálni. Nem értek az ajándékozáshoz, és őt húztam osztálykarácsonyra. Egy fiú, ráadásul emo, minek örülne? Nem igazán ismerem.

2017. nov. 29. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Úristen vannak még emok? Nem ment ki a divatból úgy kb 10 éve? Ha ad a külsőségekre, akkor "csöves"kesztyű (aminek nincsenek ujjvégei), szemceruza, hajlakk, zselé, fekete körömlakk, esetleg kedvenc együttese posztere, vagy valami hozzájuk köthető cucc.
2017. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem festi magát, de köszi, ezek nagyon jó ötletnek tűnnek.
2017. nov. 29. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Borotvát ne.
2017. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg borotvát. Ellesz vele élete végéig.
2017. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 *zoé* válasza:
Szerintem, neki is ugyan ojan dolgokat vehetsz mint a többi fiúnak, de akár webáruházakban, vagy rocker boltokban(ha van a közeledben) beszerezhetsz kitűzőket, ha webshopokban rendelnél, lehetne poszter vagy mint mondtam kitűzők különböző bandáktól.
2018. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!