Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a helyzet mostanában velük?

Mi a helyzet mostanában velük?

Figyelt kérdés
Ugye Eminem filmjében, a 8 mérföldben szerepelnek Eminem (azaz B-Rabbit) mellett lévő emberek, barátok. Velük mi van mostanában a való életben, ismertek valamilyen szinten? Az ilyenekre gondolok mint pl. Bob, Big O stb. akik Em haverjai voltak.

2017. nov. 29. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A Bob-ot alakító színész eléggé foglalkoztatott jelenleg is, filmes körben elég ismert lehet (bár nem nagyon értek a filmiparhoz), a Big O (King Gordy ?) meg nagyon underground szinten lehet ismert csak, az egyetlen dolog, amit tudok róla, hogy 2014-ben írt egy "beef"-et Tyler, The Creatornak.
2017. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A "Jövőt" alakító színész szerepelt a Vészhelyzetben, A beavatottban.


DJ Iz (a szemüveges) 2009-ben öngyilkos lett. :/ (Felakasztotta magát)


Papa Doc tudom, hogy az ellensége volt, de szerintem Ő futott be legjobban közülük. Szerepelt két Bosszúállók filmben (2015, 2018), két Amerika Kapitány filmben (2014, 2016), a Pain and Gain-ben és az Ant-Man-ben.


Sol (a duci:) is viszonylag ismert színész.


Wink is ismert, de annyira mint a többi.


Alex 2009-ben meghalt. (De ezt gondolom tudod)

2018. aug. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
#2 es vagyok: nem annyira*
2018. aug. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!