Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tudok tenni, ha egy fórumon, ahonnan töröltem magam, valaki az én (nick) nevemben írogat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fórum, internet, oldal, regisztráció, nicknév, Avatar, profil

2017. dec. 1. 21:17  Privát üzenet  

A válaszok
Semmit.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. dec. 1. 21:28 Privát üzenet
Krisipoke nevű felhasználó válasza:

Hát ha törölted magad, akkor gondolom más újra regisztrálhatott a neveddel. Te lemondtál erről a névről, más használja. Tehát tenni nem valószínű, hogy tudnál bármit is.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. dec. 6. 23:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nick Vujicic mitől olyan nagy szám?
Valaki visszaél a nevemben az interneten. Mlyen segítséget tudok kérni (részletek lent)?
Miért vagyok huszonévesen még mindig gyerekes? Sok gyerekdalt hallgatok vidiket nézek youtube on nick jr meg pizsihősöket nézek meg színezni is szeretek. Miért? Mikor leszek normális?
Nick Jonas milyen hangszereken játszott? és ki volt a legfiatalabb öccse?
Barátnőm baromságokat írkált a nevemben egy fiúnak, aki tetszik nekem. Most mit csináljak, hogy ne nézzen a srác komplett idiótának?
Exem zaklar fel törte a gmailomat szex hirdetést ad fel a nevemben? A redőrség tud segiteni .

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!