Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti jártatok már úgy hogy...

Ti jártatok már úgy hogy abban csalódtatok akiben teljesen megbiztatok? Mit csináltatok ilyenkor, milyen volt a tovább lépés?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mesélj. Miért csalódtál benne? Mit tett ellened?
2017. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jártam. Nem csináltam semmit. Szar. De még kijavíthatónak tűnik,talán
2017. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja, megoldottam
2017. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Világéletemben bizalmatlan voltam, így soha sem ér "meglepetés" és általában az van amint amit gondolok, gondoltam. Általában olyan dolgok történnek, hogy valaki állít valamit, többet, nagyobbat mond annál mint ami van miközben meg a nagy fenéket van az. Általában a nagy büdös sz..ar szokott lenni, ami nekem meg nem gyere be.
2017. dec. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A végén beláttam, hogy nem Benne, hanem saját magamban csalódtam. Az életem irányába lehelyezett elvárásokat vetítettem ki Rá, de már megértettem, hogy semmi esélyem nincs az életben, és sosem fogok többé bármiben is reménykedni.

Ha nincs remény, és elvárás, akkor nem lesz csalódás sem...

2017. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt, de ez kölcsönösre sikeredett, így nem foglalkozunk egymással már annyit.
2017. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aha, két és fél éve megszakítottam velük minden kapcsolatot.


Sokkal boldogabb ésés kiegyensulyozottabb vagyok azota :)

2017. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, nem beszelek rola, ugysem tudom ugy atadni ahogy en megeltem.
2017. dec. 7. 17:25
 9/9 A kérdező kommentje:

Minden esetre kellemetlen tapasztalatokat szult az egesz, de tudassal megaldott lenykent felfogom dolgozni.

Bocsi az ekezetek miatt :)

2017. dec. 7. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!