Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen buta a legtöbb...

Miért ilyen buta a legtöbb mai tini?

Figyelt kérdés

Nemcsak a jó helyesírás hiányára gondolok, hanem például arra is, hogy mennyire tájékozatlanok a szexualitás terén, gőzük sincs a megfelelő védekezésről, azt hiszik, hogy körülöttük forog a világ, tiszteletlenek és bunkók.


Persze, tisztelet a kivételnek.


2017. dec. 5. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őőő kövvezetek meg de amikor en tini voltam 15 éve, akkor is voltak ilyenek, meg az elött is,és lesznek ilyenej 15 év mulva is.....
2017. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Mert állandóan a neten lógnak, de nem okosodás céljából, hanem a hülyeségeket nézik. Fészbuk, meg hasonlók, és még egymást is tanítják.

Maxi tisztelet a kivételeknek.

2017. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog tetszeni a válaszom, de szerintem ez a szülők hibája.

A szülőnek kéne alaposan felvilágosítani a gyereket pl a szexualitás terén.

Nálunk anno a suliban 13-14 évesen, amikor már sokan éltek nemi életet, olyanok terjengtek, hogy ha kimosod magad kólával, akkor nem lehetsz terhes .. És ilyen baromságok.

Ahol a szülő nyitott és baráti viszonyban mesél a gyereknek pl a védekezésről, ott szerintem nem ennyire tájékozatlan a gyerek.

De sok szülő semmit nem mond és a sulikban sincs mindenhol felvilágosítás.Nyolcadikban biológiában van pár fejezet erről, de addigra sokszor már késő.

A tiszteletlenség, bukóság is a nevelés (hiánya) miatt van szerintem. Sok függ az otthon látott mintától

2017. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Én azt mondom, gőzerővel butuljanak még, ha a rendszerváltó, az ország mindenét tönkretevő, széthordó nemzedéket le akarják majd pipálni...
2017. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen sem volt másként. Láttam már műsort a szocializmusban milyen kérdéseket tettek fel a fiatalok szexuális témában. Pl. A nap képes kikelteni a spermákat? Meg hasonlók.


Mindig voltak ilyenek és lesznek is.

2017. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Sok téren tájékozatlanok, alap dolgokat sem tudnak, még az iskolai tananyagból sem. Egy ismerős 16 éves nem régen meszelte, hogy az osztálytárásék Itáliában voltak nyaralni. Majd megkérdezte, hogy az Magyarország melyik részén van.... És ez sajnos nem vicc. Én meg nézem rá, mint borjú az újkapura... Félelmetese mennyire tudatlanok, és sajnos ez a gyerek nem kirívó, tök átlagos. A hasonló korúak nem okosabbak mint ő.
2017. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*mesélte, bocsánat. Vacakol A szótár a telőmben, hajlamos javítani.
2017. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

mert ezt tapasztaljak a TV/ben az interneten es egymas kozt az iskolaban

sajnos egyre rosszabb es intenzivebb

2017. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mer rígen minden sokkal jobb volt azért
2017. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!