Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy segitsek a kulfoldi...

Hogy segitsek a kulfoldi baratomnak?

Figyelt kérdés
egy ftm transgenderrol van szo, eleg rossz csaladi hatterrel valamint nem valami sok lehetoseggel maga korul.. nekem szerencsem van mert sulipszichologussal nagyon jol kijovok meg tudom is intezni a dolgaimat (itt is ftm), de nala nehez, ma is bevittek korhazba miutan eloszor tudott beszelni pszichologussal es csak elertek nala hogy tobbet ne bizzon ilyen szakemberben. baratjakent itt vagyok persze, halas is stb, ha gaz van at is johet, szomszed orszag szoval annyira nem veszes a dolog, viszont mas nyelv mas szabalyok mas jogok stbstb szoval nem tudok neki igy eseleg jo pszichologust ajanlani vagy barmi hogy o is elkezdhesse vagy hogy az alaphangulatat javitsa.. szoval van barmi amit en is tudnek tenni?

2017. dec. 5. 16:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!