Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » OMG! Most bejövök neki? 😒

OMG! Most bejövök neki? 😒

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki bejön nekem, de nemrég közölte, hogy van barátnője. Legyen az aki bejön nekem mondjuk Béla , aki meg nem az Pista. Na szóval egy ideig el is hittem, hogy van barátnője, de azóta elkezdtem elgondolkozni. Az ő haverja, Pista, ellenezte az egészet, és elég fura minden. Lehet, hogy megkérte Pista Bélát, hogy hagyjon engem, mert bejövök neki. Mióta elmondta tehát Béla, hogy van bnője, Pista mindig kérdezgeti, hogy: Van esélyem nálad? Egy bizonyos órán előttem ül, és mindig hátrafordul és figyel. Igazából nem tudom komolyan venni, mert mindig vigyorog amikor beszél, és sose tud normális lenni, sőt, ahhoz is közel áll, hogy kicsapják.


Most komolyan kéne vennem, csak az a baj, hogyha igaz a teóriám, akkor a nekem tetsző másik srác miatta hazudott. Nem akarok tetszeni neki Segítség!!!!



2017. dec. 6. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Kérdezd Pamkutyát.
2017. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Elképzelhető, hogy csak bebeszéled magadnak. Tapasztalatból mondom, az ember képes rá, ha szerelmes(?).

Szerintem inkább az a helyzet, hogy Pistának bejössz, Bélának meg nem. Pistának meg kell mondani, hogy kopjon le.

2017. dec. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddig bírtam nevetés nélkül.

"Legyen az aki bejön nekem mondjuk Béla , aki meg nem az Pista."

2017. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Átneveztem őket, baj?
2017. dec. 10. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!