Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A boxba a magasság sokat...

A boxba a magasság sokat számit, nem?

Figyelt kérdés

Pl.: van egy 190 cm magas osztálytársam, aki vékony de jó magas , na szóval én megtudnám e verni a magam 170 cm és 70 kg aval?

Mert amikor viccből boxolunk akkor a hosszú karjait mindig előnyére tudja fordítani , kb alig érem fel stb..


2017. dec. 6. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Buta vagy!

Azt üssed amit elérsz. Pl. elsőre a gyomrát, utána ha összegörcsölt, már a fejét is eléred bőven.

2017. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megoldható, fent tartod a kezed, beduckingolsz alá, és adsz neki egy máj-áll kombót.
2017. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felfelé könnyebb ütni mint lefelé. A magasabb ellenfél nehezebben éri a fejed, te könnyebben éred a hasi ütőfelületeit.
2017. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én jártam boxolni, magas vagyok és a hosszú kar tényleg előnyt jelent.


Ettől még rövidebb karral is lehet valaki világbajnok, Tysonnak is jóval magasabb ellenfelei is voltak mégis péppé verte őket.


De mi a fenének akarsz te egyáltalán boxolni ?


Csinálsz neki egy 1 lábas kiemelést akkorát borul a csávó hogy nézni is öröm lesz


https://www.youtube.com/watch?v=ezvFUW4gONA

2017. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokst,igazából a kérdés csak elméleti.

De én nem tudnám elképzelni hogy megtudjam verni? Igaz ütni nem tud meg semmi , én jártam egy pár alkalmat thai boxozni szoval ütni meg beállni ,ilyen alap dolgokat tudok.

De pl van rgy 180 cm es osztálytàrsam , aki van vagy 110 kg és vele se bírnék el az tuti mert olyan erő van benne...

2017. dec. 6. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm,aki 185-190 cm,120kg közt van,eljött egyszer kondiba és 20 kg-t alig bírt megemelni..
2017. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!