Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátnőmet teljesen felemész...

A barátnőmet teljesen felemészti az új munkahelye mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétvégén is dolgozik, mert munkaidőben nem ér a feladatai végére. A főnöke mindig beleköt a munkájába bármit csinál nem jó. Ez egy pályázatos munka. A fizetése sem olyan jó ahhoz képpest amennyit dolgozik érte. Aggódom, hogy belebolondul az egészbe.
2017. dec. 10. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáljatok másik munkahelyet találni. De csak akkor mondjon fel ha már van valami biztos.
2017. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mondjon fel, majd lesz másik munka


az egészség és a lelki béke fontosabb, mint az, hogy legyen biztos új hely


én fél évig otthon voltam, nem vállaltam el olyan melót ami nem tetszett, tök jó volt


tudtam edzeni, szórakozni, végre haverokkal lenni, odafigyelni az étkezésre, stb

2017. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott kell hagynia. Segíts neki melót találni, keresgess a hírdetések között és küld el neki
2017. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szedje össze magát a barátnőd s vegye észre azt, hogy ki van használva 200%-ig...csicska-rabszolga, ha így érthetőbb.

Beszéld rá a váltásra, mást nem tehetsz.

2017. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!