Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire nézne hülyének a...

Mennyire nézne hülyének a postás, ha a pikachus onesie-mben nyitnám ki az ajtót?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok és otthon többnyire egy pikachu onesie-t hordok. Ha váratlanul valaki csöngetne az ajtón, akkor nem tudom mennyire sokkolnám ezzel a látvánnyal. Vagy inkább gyorsan kapjak magamra valamit, amíg lefutok kinyitni az ajtót? Igen tudom, first world problems, ennél nagyobb gondom az életben sose legyen, de kiváncsi vagyok mások véleményére.

2017. dec. 10. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
'23 éves nő vagyok' ahaa... hat ha ezt a kerdest fel kell tenned, akkor inkabb egy 13 eves kislany. A postas amugy lesz*rja, maximum megjegyzi maganak, hogy megint egy bolond koltozott a teruletere.
2017. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a te postásod és úgy általában a postások mit szólnának, annyit tudok, hogyha ÉN lennék a postás, rohadtul nem érdekelne, hogy ki és miben van, csak minél hamarabb végezzek a dolgommal.
2017. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben hobbiból középkori páncélokat csináltam. Nem jelmezt, hanem igazit. Ezeket gyakran fel kellett próbálnom, és egyedül fél óra levenni. Párszor előfordult, hogy talpig vasban csattogtam ki a postásnak, vagy a szomszédnak. Közöltem, hogy nem kell megijedni, nem vagyok őrült, csak ez a hobbim. A postás csak ennyit mondott: " Ez k**va jól néz ki! Itt írja alá!" Én meg páncélkesztyűben vettem át a levelet. Szóval nem kell ezt túlaggódni.:)
2017. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is gondoltam, hogy nem igazán érdekli őket, csak kiváncsi voltam, hogy hogyan reagálnának rá egyesek. Az első válaszoló gondolom kosztümruhában viszi még a szemetet is ki. Engem maga az öltözék nem zavar, akkor sem ha látogatók jönnek. Inkább az érdekel, hogy mások hogyan viselik ennek a látványát :)
2017. dec. 10. 13:13
 5/14 A kérdező kommentje:

3.-nak: Páncélokat? Komolyan? Az már milyen szuper. Bárcsak nekem is lenne ilyenekre tehetségem.

Köszi a válaszod. :D

2017. dec. 10. 13:16
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

'Inkább az érdekel, hogy mások hogyan viselik ennek a látványát'


Ha erdekelne, nem irnal ki rola kerdest ahol lepontozod a nem tetszo valaszokat. Ha most azt mondjuk, tiszta idiotanak fog nezni a postas, leveszed? Dehogy veszed, mer' olyaaaaan bulliiiii hulyenek lenni. Majd egyszer felnosz, marmint remeljuk.

2017. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Én nyáron egy szál boxerben sétafikálok az udvaron, sőt még a kapun kívül is előfordult, hogy boxerben mászkáltam, nem szólt senki se semmit.
2017. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy neked tetszo ruhaban vagy. Mit szamit masok h reagalnak ra? Ha valakit ez sokkol, annak gratulalok. Attol meg h valaki x fajta ruhat vesz fel nem lesz idiota.

Kicsit tul van dramatizalva az hogy masok hogy viszonyulnak egy ruhadarabhoz.

2017. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem épp letojja hogy miben vagy. Én gyakran nyitottam ajtót pizsamában (éjszaka dolgoztam, délelőtt aludtam de a postás/csomag stb. olyankor jön) és soha senki nem szólt be hogy na mi van te még alszol? Legutóbb arcpakolással a fejemen fogadtam a postást, nem tudtam hogy jönni fog, mire lemosom meg elmegy. Szeme se rebbent.
2017. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

74% engem nem érdekel a pontozás, de ha megsértődsz mert nem 100%ot kaptál, akkor te sem vagy sokkal érettebb nálam :)

Nem azért hordom mert idézem: "olyaaaaan bulliiiii hulyenek lenni", hanem azért mert én rettenetesen fázós vagyok, de onesieben kényelmesen melegem van.

Köszönöm a többi választ. Nem fogom túlkomplikálni a dolgokat, akinek nem tetszik az csukja be a szemét és kész. További kellemes adventi vasárnapot mindenkinek! :)

2017. dec. 10. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!