Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az életemnek...

Mit csináljak ha az életemnek nincs értelme?

Figyelt kérdés
Már eleve betegen születtem, ugyanis autista vagyok. Igaz enyhén, de az vagyok. Soha sehol nem kedveltek mindenütt utáltak. Nem tudtam soha sehova beilleszkedni. Iskolába, gimibe se igazán voltak barátaim. Van érettségim, és egy szakmám, amit nem szeretek. Nincs diplomám, így esélyem sincs feltörni. A betegségem miatt a szüleim nem engedik, hogy elköltözzek itthonról, viszont itt ahol lakunk, meg nincs munkalehetőség, ahogy a környéken sem. Párkapcsolatom sem volt még soha, mert a fiúk akikkel randiztam elhagytak, biztos azért mert nem vagyok normális. Úgy érzem csak az időmet vesztegetem, de nem haladok előre. L/24
2017. dec. 10. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Adj neki èrtelmet. Zenèlj, írj, fess, hass, alkoss, gyarapíts. Valamit el fogsz èrni ha hiszel benne. Nem csak iskola által lehet feltörni. Hidd el. Rengeteg pèlda van erre.
2017. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért nem jutsz előre mert totál negatív vagy és csak az akadályokat sorolod ahelyett, hogy csinálnál bármit is. Mindenre van valami kifogásod. Tényleg nincs értelme az életednek.
2017. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Talán mert csak negatív dolgok értek az életben.
2017. dec. 10. 12:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem a negatív dolgok érnek el, hanem azokat látod csak meg.
2017. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dolgozol? Ha enyhe a betegseged akkor miert ne koltozhetnel el? Lehet a szuleid tulfeltenek
2017. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg az autizmus?

Én tudtommal nem vagyok az, mégsem illek bele egyetlen társaságba sem. Mindenhol utáltak, furán néztek rám, kiközösítettek, ha addig senkit nem csesztettek, akkor én lettem az, akit igen. Az iskola tele volt gonosz, felszínes, hülye emberekkel.

Feltörni nem az iskolával fogsz, hanem azzal, ha valamibe beleásod magad annyira, hogy te legyél a legjobb és kapcsolatokat építesz, amik behálóznak mindent.

2017. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy hetente megkérdezed ezt.

Adj értelmet az életednek az önsajnálat helyett!

2017. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Éld le értelmetlenül.
2017. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sz rj le mindent és mindenkit. :)
2017. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igazábol senki életének nincs értelme, csak ezt az emberek fel se fogják, am ilyen nincs hogy nem engednek el a szuleid, felnott ember vagy oda mész és azt csinálsz amit akarsz.
2017. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!