Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki megutál...

Van olyan, hogy valaki megutál egy másik embert úgy, hogy nem is beszél vele többet?

Figyelt kérdés

2017. dec. 10. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Van. De nekem ehhez 10-12 évre volt szükségem. Nem magánéleti, hanem munkahelyi, egy rakás emberről, munkahelyről, munkáltatóról, hivatalról van szó. Mostanra telt be a pohár és nem kívánok velük az életbe többé soha egy szót sem váltani.
2017. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen!!! Sorolni tudnám! Négynél tartunk.
2017. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egy ilyen ember van, de igazából őt sem utálom, csak nem szeretnék vele semmilyen kapcsolatot ápolni a jövőben, ahogyan az elmúlt néhány évben sem. Hozzáteszem nem párkapcsolati eredetű a viszony. Csalódtam benne, és még egyszer nem nyílok meg neki.
2017. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van. Volt egy kolléganőm, akivel eleinte jóban voltam. Később elkerültünk attól a cégtől, én máshova kerültem, viszonylag jó céghez, ő nem jutott előrébb, csak rosszabb helyre, kb. fél évvel később embert kerestek oda, ahol én dolgoztam, és tőlem is megkérdezték, nem tudnék-e valakit. Én elkértem ennek a volt kolléganőnek az önéletrajzát, hátha bejön, továbbítottam, nem mondtam semmit, rájuk bíztam a többit. Felvették, eleinte nem is volt gond, aztán mindenkivel összerúgta a port, szégyent hozott rám, végül kirúgták. Most meg anyámnak írt a neten, hogy nem érti, miért tiltottam le. Nem akarom tartani vele a kapcsolatot, ilyen ismerősökre nincs szükségem, és ha nem érti a problémát, akkor meg főleg.
2017. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Velem is ez volt már, veszekedtünk, és megundorodtam tőlük, nem akarok rájuk nézni sem, meg beszélni sem velük. Van, akivel gyorsan történt. De én túlérzékeny vagyok. Ezek nagyon rossz emberek voltak.
2017. dec. 10. 17:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is, jobb így mindenkinek.
2017. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ez nem gyengeség vagy beteges dolog?
2017. dec. 10. 20:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Van. Apám ilyen. Nem hiszem, hogy gyengeség. Nem is vak düh. Azon már túl vagyok. Egyszerûen semmien formában nem akarom az életem részének tudni.

Olyan ember aki a megszégyenítésen, lealázottságon, dühön kívûl semmi más érzelmet nem tud kiváltani az emberbõl pozitívat soha.

2017. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Van, volt osztájtársam, mióta barátnője lett se kèp se hang. Le se sz@r, az sem èrdekli hogy haldoklom. Nagyon meggyűlöltem.
2017. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mi lenne válasza:
100%
egyáltalán nem gyengeség, beteges dolog. természetes emberi tulajdonság. ha valaki olyannyira megsért, megaláz, jellemtelen, kihasznál, stb. veled szemben. nekem is volt 3 ember az életemben akikre már úgy tekintek, mint ha az életem részei sem lettek volna.
2017. dec. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!