Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet hogy ezért nincs barátom?

Lehet hogy ezért nincs barátom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, vannak barátaim, mások szerint szép is vagyok szóval teljesen kapcsolatra alkalmas viszont nem szeretek társkeresőzni... annyira hiszek a sorsban. Lehet ezért nem volt még barátom mert naiv vagyok és nincs ilyen? Ti hogy ismertétek meg egymást az ex illetve a jelenlegi párotokkal?

Bulizni sem szeretek.


2017. dec. 10. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
exbaratommal kozos barati tarsasag altal, jelenlegivel pedig mar regota baratok voltunk es ugy alakult szerelemme
2017. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet, mindenesetre nem hinném, hogy ez közéjük tartozik. Elég sok lány fent van ugyan tinderen például, de a többségük csak unaloműzés és szórakozás céljából, és a komolyabb párkapcsolataikat nem ott alakítják ki. Nem lehet, hogy zárkózottabb vagy kicsit mint a többiek a korosztályodból? Milyen szabadidős tevékenységeket szoktál csinálni, milyen közösségekbe járkálsz? Adsz magadnak elég lehetőséget hogy ismerkedni tudj új emberekkel? Nincsenek véletlenül jófej, rendes fiúbarátaid, akik alkalmasak lennének egy kapcsolatra?
2017. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nincs, amiért nekem se. Nem vesszük észre a lehetőségeket vagy nem vagyunk elég nyitottak. Én is alig járok bulizni, csak lány barátaim vannak és egyszerűen sehogy se akar összejönni, de már nem is érdekel annyira. A sok negatív élmény miatt elég szkeptikus vagyok. Naív vagyok és hiszek a szerelemben, de abban nem, hogy engem megtalál úgy igazán, hiába vagyok pofátlanul fiatal azaz még bármi megtörténhet. Talán egy pozitívabb időszakomban majd másképp fogom gondolni (sőt biztos), most viszont a legvadabb álmaimban sem tudom senkivel elképzelni.
2017. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!