Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, melyik opcióval?

Martinka000 kérdése:

Hogy csináljam, melyik opcióval?

Figyelt kérdés
3 hete lett vége egy 1,5 éves kapcssolatomnak. Visszaakarom kapni. Inulatos voltam(nem ütötteeem meg), hazudtam a munkámat illetően és sokszor nem azt kapta amit egy nő érdemelne. De hajlandó vagyok változni. Letiltott mindenhonnan, nem akar laátni, stb... Holnap a munkahelyi öltözőjéhz akarok menni egy nagy macival, egy csokor virággal! Szemeépyesen a kezembe várva legyeek.ott, vagy oda rakjam az ajtó elé, s mikor.bemegy, bekopogjak!?

2017. dec. 10. 21:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs, nem tudom miert ebbe a kategoriaba rakta!!!
2017. dec. 10. 21:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy jön ez a macskákhoz?


De a rossz kategóriát leszámítva hogy véleményt is mondjak hozzá a hölgy helyében engem nem lehetne ilyen egyszerűen lekenyerezhető. Nyilván oka volt hogy szakítottatok és ezzel hogy indulatos vagy és hazudsz össze vissza nem lehettél túl meggyőző, nem csoda ha elege lett. Nem tudom a részleteket de én nem örülnék egy ilyen akciónak.

2017. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez reménytelen. Csak jobban felbosszantanád, ha odaállítanál. Hiába a virág meg maci.

Azért gondolom, hogy reménytelen, mert mindenhonnan letiltott. Tényleg nem akar veled még véletlenül sem kontaktot.

Ha netán a telefonszámát nem változtatta meg, akkor írhatsz neki sms-t, hogy szeretnél beszélni vele, hajlandó-e rá, és mikor.

2017. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen meg akarod csinálni te ne legyél ott. Nem akar látni, csak ideges lenne.
2017. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!