Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Transzneműek?

Transzneműek?

Figyelt kérdés
Magyar transzneműeket ismertek? Esetleg tini transzneműeket?

2017. dec. 11. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
A testvérem az. Fiúnak született, majd 20 éves korában elköltözött otthonról és elkezdte az átalakító műtéteket. Most 26 éves és már csak egy műtétje van hátra. Már nem tartom vele a kapcsolatot, mert egy arrogáns, nárcisztikus barom
2017. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mert itt szegénység van de látam ismereterjeztö filmet amiben voltak ilyenek.Általában nagyon gazdag országokban vannak mert saját orvosuk van az embereknek és persze hogy, azt tanácsolja hogy, feküdj kés allá mert nekik ez pénz.De nagyon kevés pl:5 éves gyerek mondja az anyának hogy, lány szeretne lenni mert ö csak úgy élne.
2017. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem mondhatnám, hogy személyesen ismerem az illetőt, de:

[link]

Azért próbálj ne nagyon belemerülni a témába...

2017. dec. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Többet is ismerek személyesen.
2017. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#1, sajnálom, hogy így alakult a testvéreddel :--(
2017. dec. 12. 11:45
 6/9 A kérdező kommentje:

#2, igen, tudom, külföldön így megy, a külföldiekről sok mindent tudok, ezért próbálok most magyar kereteken belül is ismereteket szerezni :'D

Esetleg az ismeretterjesztő film nevére emlékszel még?

2017. dec. 12. 11:47
 7/9 A kérdező kommentje:

#3, oh my god, nagyon köszi a tumblr linket! Hálám örökké üldözni fog :D

Hát öhm, az a helyzet, hogy már eléggé belebonyolódtam a témába, vagyis inkább mondanám ezt helyzetnek, mint témának

Te hogy értetted, miért ne bonyolódjak bele annyira?

2017. dec. 12. 11:50
 8/9 A kérdező kommentje:

#4, mekkora mázlista vagy :--( Ha én egyet ismernék személyesen a fajtámból, gengelnék örömömben :'D

Mesélsz a transznemű ismerőseidről?

2017. dec. 12. 11:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Btw, nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! :--)
2017. dec. 12. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!