Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyik munkatársam állandóan...

Az egyik munkatársam állandóan traktál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik munkatársam, aki nagyjából egyidős velem (25) próbál állandóan megtörni. Én tanulok is munka mellett és talán még sportolni is fogok, de ő megpróbál lebeszélni róla. Állandóan inni meg bulizni akar és persze engem is hív, hiába mondom el állandóan, hogy nem akarok menni újra és újra felhozza a témát, meg hogy majd eljön aztán lehív meg ilyesmi. Sajnos most úgy hozta a helyzet, hogy egy helyen dolgozunk, tehát elkerülni nem tudom. Miért ilyen? Mit tehetnék ellene? 8 általánosa lehet, esetleg valami szakmunkása, de ez nem is lenne lényeg, ha engem nem próbálna megtörni. A sportolásra egyébként azt mondta, hogy jó dolog és ő is akar, de addig sosem jut, mert aztán állandóan valami kocsmában köt ki ,amikor kérdezem, hogy elkezdte e már. Meg azt vettem észre, hogy hazudozik is elég sokat az életéről, úgy próbálja beállítani, mint ha tökéletes lenne és közben arra hivatkozik hogy most fiatal és csak azért iszik.Meg hogy nekem is bulizni kéne. De én érzem hogy ez nem csak a fiatalságának a része lesz, de nem akarok ítélkezni. Miért ilyen? Ez miből fakadhat? Miért nem akarja hogy más is fejlődhessen?

2017. dec. 11. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Már nyolc általánossal is illene tudni, hogy mit jelent a traktál szó.
2017. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Traktál az ivással, meg a hülyeségeivel, ennyi...
2017. dec. 11. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a bajod. Ne hallgass rá, csináld azt ami szerinted jó. Van még kérdésed?
2017. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Látom nem értetted. Ezt nem egyszer mondta el, hanem legalább heti kétszer és hiába mondom, hogy nem érdekel, meg nem hallgatok rá, akkor is elmondja hogy menjek inni meg hülyeség az iskola meg hasonlók.
2017. dec. 11. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Látom nem éretetted: ne hallgass rá. Van még kérdésed?
2017. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy akkor meg akar dugni


Ha fiú vagy akkor meg haverkodik, gondolja jobb lenne veled inni mint egyedül


Ha megint felhozza a dolgot és már nagyon eleged van akkor nézz bele a szemébe és emelt hangon mondd meg neki hogy hagyjon már békén a hülyeségeivel.

2017. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szoktam mondani, hogy oké. Aztán békén hagynak. :D ha meg meló után mennének, akkor jön a "óóó basszus, pont ma nem érek rá...jön a gázos/futár/nagyi stb".
2017. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!