Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Házibulin mit szokás csinálni?

Házibulin mit szokás csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit furcsa kérdés de még életemben nem voltam, s oké hogy sok pia és pizza, meg szolni a szomszedoknak, de hogy még miket csináljunk? (Kb 25 emberről lenne szó) szülinap alkalmából. Vannak ivós játékok de hogy így tudtok valamit mondani amiket még szokás csinálni vagy jó ötlet ilyen sok emberrel?

2017. dec. 14. 20:15
 1/4 anonim válasza:
bulizni
2017. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

10-20 sörrel töltött pohárt raksz egy asztalra és egy pingpong labdával valamelyikbe bele kell dobni a labdát! Majd idd meg!


Vagy csinálj a kertbe tüzet és sütögessetek!

Vagy csak romboljátok le a házat!

2017. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A túlzott előre tervezés sose jön össze :)


Elmész, beszállsz piába/nasiba, felköszöntitek az illetőt és sodródsz az árral. Nem kell túl agyalni, piásan meg nem is fogsz pl sakkozni sfb xD


Persze az árral sodródás ésszel.


Nah meg manapság: Óvatosan... Nem tudhatod mi kerül pl a piádba stb.


Öcsém italába került valaki álltal az anyag... egy csaj pohara helyett... Undorító, akár kivel is akarta azt tenni az illető, rohadjon meg. Egy srác szervezetének is durva volt, lehet ha a csaj kapja meg mentő lett volna belőle.

Ügyeletre vittem be így is a tesómat... Ostoba barmok, akik nem tudnak nőt felszedni és ilyenekhez folyamodnak. -_-"


25

2017. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
közös maszti.
2017. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!