Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok, és...

16 éves lány vagyok, és teljesen elvagyok keseredve a melleim mérete miatt szinte semmi sincs lehet valamit tenni? Vagy várjak még hátha?

Figyelt kérdés
12 éves koromban jött meg, a családban mindenkinek közepes-nagy méretű mellei vannak, elég sokan bántanak vele, és fogalmam simcs mit tegyek vele, fog még nőni? A barátaim azt mondják szedjek fogamzásgátlót, de nem tudom mennyit használna, vagy hogy mit tegyek. Valami hasznos dolog? Vagy egyáltalán mit tudok tenni?

2017. dec. 16. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

18 éves vagyok, nálunk is elég nagymellűek a családban a nők, nekem meg szinte nincs is. Ismerek olyan lányt, akinek 20 éves kora után kezdtek el igazán nőni, de ez is mindenkinél más.

Azt tudnám tanácsolni, hogy fogadd el magad így, ahogy vagy. Aztán még simán nőhetnek.

2017. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
"Tegyél fel egy képet, vagy beszéljük meg a dolgot privátban, úgy könnyebben tudunk választ adni." jellegű válaszok érkezése! 3... 2... 1...
2017. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, kellő időben kellő méretűek lesznek. Táplálkozz kielégítően, eszedbe se jusson fogyózni meg diétázni. Éld az életedet.
2017. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Lehetne rosszabb is. Van, akinek túl nagy van.

Ez sajna nem kívánságműsor, még reménykedhetsz egy kicsit, aztán max. amíg nem szülsz, kicsik lesznek. Legalább nem lesznek lógósak, én igazán szívesen elfogadnék kicsi melleket, bár a sajátjaimmal sincs bajom, mert normális méretűek, nem nagyok.

Nem tudsz mit tenni, inkább ne zavartasd magad, lehetsz csinos egész pici mellekkel is (ha nem is mindenki számára, persze).

2017. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,sokat segítettetek
2017. dec. 16. 16:49
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

A kis mell szexi. A mikropénisz nem.

Örülj inkább, én meg majd megölöm magam.

2017. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tényleg mindenkinek köszönöm figyelmesek vagytok,az utóbbi időben mintha kicsit duzzattak volna,kerekedtek volna lehet csak ideiglenes változás,de rémelem itt az ideje hogy kicsit “lánynak,nőnek” érezzem magam.
2017. dec. 16. 17:10
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Én igy is szúrnálak.
2017. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

"családban mindenkinek közepes-nagy méretű mellei vannak"


Ők is 16 évesek?


"elég sokan bántanak vele"


Ez az élet lényege:

1. Bántak= Nem vagyok elég jó?

2. Lexarod, és azt mondod: "Ők nem elég jók, mert bántanak"


Gondold át. Nem te szabályzod a kebleid nővekedési ütemét, nagyságát. Ezért bántani valakit, az emberi mocskok szokása.


Na, meg ott van a szomatika. Lehet te valahol tudod, ezek a nagymellűek, az emberi mocskok legalja, és talán ez is lehet ok.


Mondjuk kérdezd meg a nőgyógyászodat, amit ő mond az fontos lehet. Bántani nem fog, az biztos. Az orvosok közt nincsenek tudatlan ember, akik nincsenek tisztában olyan dolgokkal, mint pl, ösztrogén.

2017. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem igazán tehetsz semmit. Max. plasztika majd. De az nem éri meg, bármennyire is nagy divat lett. Gondolj bele! Olvass utána!

Fogadd el magad! Én is próbálom. Nekem is picik.Tudom milyen nehéz miközben mindig a te méreted a központi téma.

17l

2017. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!