Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az jó, hogyha a barátnőm azt...

Az jó, hogyha a barátnőm azt mondja rám, hogy nagyon aranyos/cuki vagyok? 18/F

Figyelt kérdés
Sokszor bújok hozzá, mondok neki szépeket és hasonló. Szerintetek ilyenkor kevesebbnek tart? Mert alapvetően azt mondja, hogy nagyra becsül a tulajdonságaim miatt, de ezt valahogy nem érezteti velem. Bár tény, hogy introvertáltak vagyunk mind a ketten. Ő talán a szerelem terén jobban, én pedig más téren. Szerintetek inkább legyek egy kicsit hidegebb vele? Csak azt szeretném elérni, hogy ilyen "cuki" dolgokat ő kezdeményezzen. Valahol valami angol oldalon olvastam, hogyha én kevésbé futok utána, akkor ő jobban fog utánam. De félek, hogy nem ezt a reakciót váltaná ki. Ti mit gondoltok ezzel kapcsolatban?

2017. dec. 18. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, hogy befolyásolható vagyok érzelmileg,

Egy rakás problémát vet fel a párkapcsolat.

Úgy érzem, hogy mindig hibát követek el taktikailag,

Elvesztem a tekintélyemet, kiadom magam.

Túlságosan kitárulkozom.


Szelerem, szelerem, tiszta szelerem,

A szeleremben hazudni nem szabad.

Szelerem, szelerem, boldog szelerem, Az őszinteség alapfeltétel.


Úgy érzem, hogy ki vagyok szolgáltatva a partneremnek,

Helyzetével gyakran visszaél, és megaláz.

Úgy érzem, hogy kisebbségi komplexusom van,

Visszajelzést alig kapok én, és szenvedek.

Az elfásulás veszélye sajnos fennáll.


Szelerem, szelerem, tiszta szelerem,

A szelermet én nem feledem én.

Szelerem, szelerem, boldog szelerem,

Tisztességes ember vagyok én. 😂

2017. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szerelem terén introveltárt és nem azt a reakciót váltaná ki belőle amit szeretnél akkor ne legyél vele hidegebb.
2017. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd aztmondja, hogy aranyos és cuki vagy, akkor kedvesnek/imádnivalónak tart téged. Ez nagyon pozitív tulajdonság, nem tart tőle kevesebbnek. Ezek pozitív jelzők. Tény, a férfiak nem szeretik azt, hogy "cuki", meg de "édi" vagy, mégis a lányok száhán néha kicsúszik, mert még nem találtak jobb jelzőt. És ha odabújsz hozzzá, miért lennél ettől te kevesebb? A felvetés sem releváns, minden lány imádja, ha hozzábújik a párja, ha kedveseket is mondd neki, akkor meg nagyon boldog:D

Ha hidegebb leszel vele, és introvertált akk ki fog találni mindenféle okot, hogy miért vagy vele hidegebb, és miért tartassz távolságot, önmagában fogja keresni a hibát, megsértődik és hisztis lesz. Én spec nem ajánlom.

Ha azt szeretnéd elérni h "cuki" dolgokat ő kezdeményezzen, jelentsen ez akármit is(? :D), akkor célozgass rá/ mondd meg neki, hogy milyen jó lenne, ha..mennyire örülnél neki, ha... :D ez sokkal jobb, mint a taktikázás, ami nem feltétlen jól sül el, és ez érthető is ;) :D

Továbbá nem tudom mennyi ideje vagy vele, de egy idő után észre fogod venni az apróbb jeleket, amiben ő kifejezi a szeretetét és a megbecsülését, csak nyitott szemmel kell járni + odafigyelni az apróságokra + észben tartani, hogy mindenki másh működik ;) :D

2017. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod, mi az aranyos, cuki? A kiskutya, a cicus, a baba. Akit dédelgetni lehet, meg irányítgatni, netán pórázon vezetni, puszilgatni. Ha neked ez a jó, akkor jó...
2017. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Szelerem, szelerem, tiszta szelerem,

A szelermet én nem feledem én.

Szelerem, szelerem, boldog szelerem, "


Hétszer írtad le hibásan. Ez tényleg cuki ( ciki )

2017. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha lecukiz, akkor nem szerelmes beléd (persze attól még szerethet, meg az sem teljesen kizárt, hogy tévedek). Próbáld meg finoman, hogy nem csinálod, hogy akkor ő csinálja e, de ne told túl és vigyázz nehogy azt higgye valami problémád van vele vagy ilyesmi. + Szerintem próbáld meg, hogy nem bújsz oda, csak kitárod a karjaid,v agy valahogy jelzed, hogy ő bújjon oda, hátha ettől felbátorodik és kezdeményez magától is. 23/f
2017. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd ha talál egy igazi férfit, akkor majd vígasztalásul mondja!
2017. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be a szteteotípiáknak, hogy egy férfi nem lehet aranyos. Ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy a párod nem tartana férfiasnak.

Magag is mondod, hogy introvretált a párod, mióta vagytok együtt? Könnyen meglehet, hogy nem olyan könnyen szabadul fel.

2017. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!