Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért védik állandóan a az...

Miért védik állandóan a az igénytelen dolgozni nem akaró embereket?

Figyelt kérdés
Nem ez az első eset hogy kérdések alatt azt olvasom hogy " törődj a magad dolgával" meg "majd ha felneveltél 5 gyereket",stb. Oké, nem védeni akarom az ellenoldalt, de azért ne legyünk már álszentek...
2017. dec. 18. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Eleve gusztustalan dolog mások életével, dolgával foglalkozni úgy hogy mindenkinek van tenni valója a saját háza táján is.(legalábbis gondolom senki nem született istennek hogy tökéletes legyen)
2017. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, ezt elismerem, de mégis az jön át mintha megsértődnének.
2017. dec. 18. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Az anyáról van szó, aki 4 gyereket nevel? Cserélj vele 1 hónapra és utána pofázz. Ha meg nem bírod a kritikát az előző kérdésed miatt, nőjj fel.
2017. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Ezeket két féle ember védi:

1.A jogvédők, akiknek ebből van pénzük, a rendes munka büdös.

2.Akik maguk is ilyen munkakerülők.


Írj ki kérdést arról, hogy DNS tesztet akarsz, mert bem vagy biztos a gyerek bla bla bla.

Na hát amit kapni fogsz, azt nem teszed zsebre.

Gondolom nem kell nagyon magyaráznom, hogy miért olyan érzékenyek a témára ;)


Ui:


Engem aztán nem érdekel ki mit csinál, de amíg az én adómon élősködik, addig kussoljon inkább.

2017. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Mert az ember irigy teremtés. Irigyelik azt aki nem dolgozik, én is megkaptam már nem egyszer, pedig minden saját költségemet kényelmesen fedezek pokerből, sőt, sokszor jóval többet is összeszedek mint egy átlagos fizetés.. Innentől hülye lennék dolgozni, az emberek meg mégis felhozzák néha, hogy miért nem dolgozok valamit, miért csak itthon vagyok, még azok is akik amúgy tudják, hogy miből élek.


Amúgy nem kell velük foglalkozni, ez a elgegyszerűbb, aztán kész.

2017. dec. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Miért vannak ennyire halál korlátolt, beszűkült agyú, ostoba bunkók?
2017. dec. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös.

Azért a póker és a segélyhuszárság teljesen különböző dolog. A pókerrel te igenis megkeresed a pénzed. Nem lopsz, kockáztatsz és nyersz. Ott csak attól tudsz pénzt elvenni aki szintén tudatos döntés alapján vállalta a kockázatot. Míg nem tudnám a követendő példák közé sorolni addig semmi kifogás nem is lehet ellene.

De aki segélyen él abból a pénzből amit mások termeltek ki, annak ellenére hogy simán mehetne dolgozni. Inkább gyerekeket szül mint hogy dolgozni kelljen vagy bármi mást megtesz a kis részéért amit a dolgozó emberek fizetéséből magának kifúrhat az igenis elítélendő.

Félreértés ne essen, nem vonnám meg mindenkitől a segélyt. Sokan ténylegesen rászorulnak, azokat nem hagynám magukra meghalni. De aki csak ügyeskedik amúgy meg tudna dolgozni az után nem lenne lelkiismeret furdalásom. Neki sincsen mikor az én pénzemet költi.

De ugye kell az újrafelosztás mert kellenek a büdös szavazatok... Minden párt másnak ígérgeti hogy visszaosztja a pénzt. Az pedig hogy el se vegyenek (vagy ne annyit) az eszükbe se jut.

2017. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os. Azért mert olyan korlátozott vagy hogy egy egész mondatban az összes érzelmed ki tudod fejezni, de egy gondolatodat sem.

Ha részt akarsz venni a vitában akkor ne csak ócsárold a többieket hanem érveket is mondjál vagy legalább az álláspontod fejtsd ki.

2017. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4: Mindenki fizet adót, bármit veszel, 27% rajta az adó.
2018. ápr. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!