Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálatok hogy zajlik egy...

Nálatok hogy zajlik egy átlagos hétköznapi este?

Figyelt kérdés
Családdal együtt vacsora ? Filmnézés ? Vagy miket szoktatok csinálni ?

2017. dec. 19. 19:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Vacsora, gépezés, olvasás, alvás.
2017. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%

Én tesómmal lakom albiban jelenleg, én általában 5re érek haza, ő sokszor csak 8-9 körül este. Bolt, főzés,én korábban eszem, nem szoktam megvárni... aztán együtt nézünk valamit, vagyis inkább egy szobában vagyunk,mert én ált.olvasok vagy netezek, vagy a macskával játszom, míg ő tévézik. De van hogy elvonulok a csendes magányomba 😀

Otthon, szülőkkel együtt vacsizunk meg, nézünk valamit a tv-ben, nyáron jó időben kiülünk a kertbe, beszélgetünk stb.

Ehhez jön a baráti találka, randi, étterem, mozi stb,ami bármikor lehet

2017. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Főzök teát, készítek könnyed vacsit, aztán ha megy valami jó film a tévében (ami ritka, de szokott lenni), akkor megnézem közben, vagy videókat keresek, inspirálódom, írok a tervező füzetembe, olvasok, barátaimmal beszélgetek, netezgetek, macskámmal játszok, családdal vagyok, amihez épp kedvem van. Ami sosem marad el elalvás előtt: egy forró tea és a zene :)
2017. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%

Azon gondolkodom, hogy hogyan lehetek ekkora szerecsétlen, utána eszek, utána megint gondolkodom az előbbi dolgon, legvégül pedig alszok. :')

F

2017. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
Anya gépezik, tv-zik,vagy főz, mamám tv-zik, többiek gépeznek , nagyon ritkán szólunk egymáshoz; mindenki akkor eszik amikor kedve szottyan, de lehetőség szerint nem egyszerre, mert az egyikünk nem tud közlekedni a konyhában a másikunktól, de egyébként nem kicsi konyha.
2017. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
27%
*jaj,várjunk!Anya este már nem főz,akkor már ő is tv-zik, gépezik
2017. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
#6 Tehát nálatok mindenki főz vagy gépezik, vagy a kettő egyszerre? :D
2017. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%
munka, olvasás, tévé, kaja, szex.
2017. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül vagyok, így olvasás, netezés, takarítás, ügyintézés, tanulás, bandukolás a városban, kerékpározs.
2017. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%
Általában döglök a gép előtt és netezek, filmet, videókat, sorozatot nézek. Vagy csak döglök, telefonon játszom. De időnként kimegyek a közeli vasútállomásra nézni a vonatokat meg családnak telefonálni. De megesik az is hogy dolgozom.
2017. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!