Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális? Csak én...

Ez mennyire normális? Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Az exem már egy hete hivosgat és üzeneteket küldözget nekem, most végre felvettem és megmondtam neki, hogy ne keressen és lecseszett, hogy én jó sokat jelenthettem neki, hogy nem vagyok képes felvenni, meg hogy a szülinapomon nem veszem fel a telefonomat pedig csak felköszöntene és elkezdi mesélni az életét ami őszintén nem érdekel, ő szakított velem és tovább léptem, nagyon idegesít, hogy akár iskola közben is képes hivosgatni és zaklatni és hibába tiltom le, másik számról hív. Mennyire normális ez? Mikor fogja abba hagyni? Miért nem fogja fel, hogy nem érdekel?

2017. dec. 19. 20:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Fél éve szakítottunk, szóval nem friss a szakítás.
2017. dec. 19. 20:39
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Én nem tudom..
2017. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Tiltsd le a számát...vagy hajtsd el a francba.
2017. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le.
2017. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a csaj bolond.

Vagy esetleg nem talál magának mást és utólag már rájött, hogy csak jobb volt együtt, de ezt kimondani nem akarja, helyette így próbálkozik.


Szerintem ne bunkón küldd el vagy ha bunkón is, de magyarázd el neki, nem fél percben, hogy vége van, nem akarsz már tőle semmi mást, ne keressen többet.

2017. dec. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cserélj telefont.
2017. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mondd meg neki, hogy igen, valamikor sokat jelentett neked, most már viszont semmit.
2017. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. dec. 22. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!