Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki látta A Góré c. filmet,...

Aki látta A Góré c. filmet, az tudna válaszolni pár kérdésemre? Tényleg ilyen egy börtön?

Figyelt kérdés
Tényleg be kell mocskolni a kezed hogy némi védelmet kapj? Vagy maradsz préda vagy leszel harcos? Azért az durva hogy elkövetel egy hibát az életedben és tönkre is mehet ezáltal az egész életed..
2017. dec. 20. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem minden börtön ilyen.
2017. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jesszus, ez csak egy szórakoztató krimi. Ahhoz minimum egy doksi filmet kéne nézzél, hogy a valóságot lásd. Ezek a filmek szórakoztató jelleggel készülnek, nem azért, hogy általánosan bemutassák a börtönöket.
2017. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Èrtem csak engem eléggé sokkolt az egész film , beleképzeltem magam a helyébe a főszereplőnek , bárkivel megeshet ilyesmi véletlenül okoz egy halálos balesetet , lecsukják és kitudj mikor szabadul..
2017. dec. 20. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Észak-Amerikában és Dél-Amerikában állítólag tényleg vannak ilyen helyzetek. Persze azért biztos voltak túlzások.
2017. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!