Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adtatok már el/tovább ajándéko...

Adtatok már el/tovább ajándékokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit? Közelálló személytől kaptátok?

2017. dec. 21. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokszor, mivel számomra abszolút használhatatlanok voltak, más meg örült neki. Van egy novella, az írójára nem emlékszem, ami arról szól, hogy kap valaki egy könyvet, ami totál nem érdekli, így elajándékozza másnak. Az illető is, majd a következő ember is, és így tovább. Végül az első ember újra megkapja immár a 12. ajándékozótól.:)
2017. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam könyvről lenne szó. Fodor Ákostól sok jó haikut olvastam már, erre kaptam egy posztumuszt, aminek elégge Simon Márton Polaroidok behatása van...
2017. dec. 21. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Én jó cuccokat kapok általában anyáéktól. De minden évben van szülinapom, névnapom és a karácsony. Ilyenkor mostoha nagy szüleimtől szoktam kapni ruhákat amik kicsik rám és nevetségesek vagy undorítóak a számomra. Szóval 1-2 napot várok vele, utána leviszem a ruhás konténerbe. Végül is ha úgy nézzük másnak ajándékozom.
2017. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen. kis teamécseseket kaptam múlt évben, gusztán becsomagolva. tovább adtam, mert kibontani sajnáltam, teamécsesem meg már van annyi, hogy kifolyik a szekrényből.
2017. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, könyvet. Nem közelállótól kaptam.
2017. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!