Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a tulajdonos lefekszik a...

Ha a tulajdonos lefekszik a berlovel, akkor a penz kerdessel mi legyen?

Figyelt kérdés

Tulajdonos ferfi, berlo no.

Nyilvan a berlo reszerol akar a cel az is lehet, hogy ne kelljen fizetnie a lakasert, te mint tulajdonos mit tennel?


2017. dec. 21. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szexért cserébe elengedném a lakbért, azzal konkrétan lek_rváznám a bérlőt. Mivel én nem vagyok egy bunkó és sosem k_rváznék le egy nőt, ezért fizessen csak.
2017. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Pontosan valami ilyet akartam hallani.

Koszonom

2017. dec. 21. 16:24
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Elég bunkóság lenne elkérni a pénzt. Nem jó ötlet bérlővel szexelni.
2017. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak sajnos van szerzodes, igy nem allhatok el a penztol, vagy akkor uj szerzodes es beleirom, hogy cserebe mik az elvarasaim a szakteruleten?
2017. dec. 21. 16:30
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Meg kell beszélni a bérlővel, hogy jó e neki, hogy szexel, és fizet is. Illetve döntsd el, hogy jó e neked, hogy fizet, de akkor nem szexel. Magyarán mi a fontosabb, a szex, vagy a rendszeres bevétel.
2017. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Lehet en vagyok a hulye a mai vilaghoz, de alapvatoen abbol indulok ki, hogy az ember erzelmi indittatasbol szexel egy masikkal nem anyagi juttatasok helyett. Szerintem attol meg fizetnie kell. Ha nem fizetne, akkor gyakorlatilag prostitualja sajat magat a no. Mas teszta, ha megegyeztek, hogy ha lefekszenek egymassal, akkor ejtve van a berleti dij. Akkor nyilvan szemetseg elkerni, de erkolcsileg tovabbra is megkerdojelezheto... pedig nem vagyok egy nagy erkolcscsosz, de nekem ezt nem venne be a gyomrom
2017. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A berlonek extra penzt kell fizetni a szexert.

Nehogymar lakhatas meg szex ingyen.

2017. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
A bérlő fizesse ki a bérleti díjat, a kuncsaft meg fizesse ki a nő szolgálatait.
2017. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

ha en lennek a no, berelek egy lakast toled, szeretkezunk egyszer mert nem tudom megkivanjuk egymast, azt mondom oke, nem tortent semmi, egyszeri alkalom ... fizetem a lakbert ahogy megbeszeltuk mintha mise tortent volna.


ha ez az alkalom nem egyszeri hanem ismetlodik, heti rendszeresseggel mondjuk akkor elvarnam hogy onkent felajanld ide vagy oda szerzodes nem tartasz igenyt a lakberre (plane ha amugy csalados vagy)

ha nem ajanlanad fel onkent, elkoltoznek masik alberletbe

2017. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, és te mit ajánlasz fel cserébe? Mert szexelsz a főbérlővel, oké..de ő is ugyanúgy szexel veled. Elvárod hogy elengedje a bérleti díjat, akkor gondolom hogy te meg leperkálod neki az aktusok díját ugye?
2017. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!