Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem közeledik hozzám...

Miért nem közeledik hozzám senki? (18/L)

Figyelt kérdés

Nem párkeresés céljából írom ki a kérdést, nem szeretnék a gyakorikérdéseken keresztül ismerkedni, csak a véleményekre lennék kíváncsi.


Mi oka lehet annak, hogy nem igazán próbálkoznak nálam?


- Külsőségekről annyit, hogy szép lánynak tartanak, igényes vagyok, volt olyan aki meg is jegyezte, hogy biztosan 10esével futnak utánam a fiúk.


- Belsőről pedig: Értelmes lánynak tartom magam, az utolsó évemet töltöm egy komoly gimnáziumban, két felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem... eddig végig kitűnőek tanulmányaim ( mással nem tudom ismeretlenül alátámasztani a dolgot a hitetlenkedőknek :) )

Ennek ellenére nem vagyok túl népszerű a férfiak/fiúk ( minek lehet nevezni egy 18-25 év közötti férfiembert) körében.


- Gimnáziumban nem vagyok egy világ közepe, meg van a magam kis társasága és én egy elég nyitott, vidám lánynak gondolom magamat.



2017. dec. 21. 21:43
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
47%
Képet és megmondjuk.
2017. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Sajnos tartok az interneten így kiadni a képeket magamról, de vékony vagyok, ha ez érdekelne :D
2017. dec. 21. 21:46
 3/45 anonim ***** válasza:
13%
Mert nem vagy hajlandó ismerkedni pl itt.
2017. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanezt kérdezem én is magamtól már egy nagyon hosszú ideje. Rólam is mindenki azt mondja, hogy szép vagyok, és első alkalommal mikor találkozunk, kettőből egy ember tuti megemlíti, hogy biztosan van barátom, vagy futnak utánam a pasik. Aztán nagyot koppan az álluk, amikor benyögöm, hogy nincs és nem is volt. Fogalmam sincs, miért nem közelednek felém, mert nem vagyok ronda, sőt eljutottam addig a pontig, hogy igazán szépnek, úgymond átlagosnak tartom magam. Régebb baj volt (mondjuk még most is) az önbizalmammal, de azóta igyekeztem változtatni rajta, illetve magamon. Mégse semmi. Engem ez nagyon elszomorít, mert kezdek egyre magányosabb lenni, főleg, hogy most az összes barátomnak lett párja.
2017. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 sanyinak ***** válasza:
48%

Nyilván nem vagy közvetlen és olyan képet sugárzol magadról, ami riasztja a fiúkat.


Barátnőd az van?

2017. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Baromi mosolygós lány vagyok, taszítónak nem hiszem, hogy taszító lennék...

És igen, meg van a baráti társaságom mint mondtam, vannak barátnőim :D

2017. dec. 21. 21:57
 7/45 anonim ***** válasza:
25%
Beképzelt vagy. Mégis ki a hóhért érdekel, hogy neked nyelvvizsgád van? Azt hiszed, ettől bárki is hasra fog esni? Te tipikusan ilyen elitista szutyok leszel, illetve már erős előjelek vannak erre vonatkozóan.
2017. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Ahh, úgy nem szeretem az ilyen támadó hozzáállást! :(

Ha csak szimplán leírom, hogy értelmes lány vagyok, valószínűleg a kérdés az lett volna, hogy mihez képest haha, vagy mit tudom én...

2017. dec. 21. 22:01
 9/45 anonim ***** válasza:
50%
Rossz a környezeted:D
2017. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 sanyinak ***** válasza:
81%

A mosolygás is lehet olyan, ami nem hat őszintének.

De nyilván nem tudjuk így meghatározni pár mondatodból, hogy milyen a kisugárzásod.

2017. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!