Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el vele beszélg...

Hogyan kezdjek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

Még sosem voltaj ilyen helyzetben, 25 éves vagyok, depressziós, sosem volt barátnőm . Szeptemberben elkedztem az egyetemet, de csak azért mert igy mehetek diákmunkázni is., kicsit pénzt keresni mellette. Én nem szoktam beszélgetni emberekkel, meg semmi, mindig is visszahuzodó voltam.

Félénk stb tehát mint egy szobor.

Kb. 3 nappal ezelőtt,elkedztem egy diákmunkát ilyen mospor csomagolás nagyon jol fizet Power Pak Kft bruttó 1500ft/órát. De gondoltam nem véletlenül mert nagyon nehéz.

Mind1 tehát hétfőn elkedztem dolgozni, nagyon nehéz monoton munka volt. Kedden megint mentem 11 órázni, . Én nekem az volt a dolgom hogy ülök egy széken, és jönnek le a karton dobozok amik már megvannak ragasztva, és beletenni egy kartondobozba, ez volt a munkafázis. És akkor volt mellettem egy segitő, mivel én nem állhattam le, aki odahozza mellém adobozokat meg stb gépet leállitja vagy elinditja stb.

na és akkor kedden egy segitő egy lány volt, én nem vagyok az az ismerkedő tipus, meg volt mé egy jo pár lány.. ott.

De én nem tudom, hogy mit éreztem, de elbüvölt engem külsöleg., mármint neki is pörögnie kelett, de nagypon szimpatikusnak tünt.

Viszont nem merek vele beszélgetni, vagy elkezdeni, még a nevét, sem tudtam megkérdezni, mert nagyon szotlan tipusu vagyok, mellesleg meg, nem akarom magam leégetni.De sosem volt abrátnőm, és érdekes modon, depresszióm ellenére, nagyon szimpatikusnak tűnt. Hogy kezdejk hozzá szerintetek?

Nem nagyon szeretnék mégegyszer visszamenni dolgozni, mert nagyon nehéz a munka, monoton, unalmas, és nem tudom mert legközelebb januárban lesz, hogy ő melyik muszakban lesz. tehát akár ezt lehet igy elvesztésnek is feltüntetni? Nevét akartam volna csak igy kideriteni, de nem sikerült. Jol lett volna vele elkedzeni beszélgetni valamiről, csak n idegen emberektől félek.

Mit tanácsoltok?


2017. dec. 22. 21:00
 1/2 anonim válasza:
Szerintem menj el mégegyszer dolgozni. Hiszen csak igy tudhatod meg ki is volt ő. Szerintem megéri visszamenned, hiszen elinditott benned valamit, mellesleg pénzt is kapsz érte. Mit veszithetsz? Biznod kell magadban, hogy igenis nem vagy unalmas, sem rossz modorú vagy unalmas. Megértem, ha nem vagy annyira beszédes, de tudnod kell, hogy nem csak a hangos, harsány emberek léteznek ez is pont annyira normális mint hogy neked szőke a hajad nekem meg mondjuk barna. Te döntesz a sorsodról és ha elinditott benned ez a lány valamit vagy úgy gondolod éreztél valamit akkor ne hagyd magad. Például nem hiszem h annyira nehéz lehetne veled témát találni, hiszen nagyon jól megfogalmaztad azt is h hogy mi tortént. Kérdezd meg őt, hogy mit gondol erről a munkáról és hogy szerinte jó ötlet lenne e itthagynod, vagy mit ajánl hova menj legkozelebb dolgozni. Igy már el is indult valami megkérdezheted h ő eddig hol dolgozott hova járt stb.. És ezt semelyik lány nem fogja nyomulásnak gondolni és igy meg is ismered.Úgy találd meg h kérdezd meg a többi munkatársad ki ő vagy mikor lesz itt. Egyszeruen azt is mondhatod h csak beszélned kell vele vagy ha már belevágsz simán mondhatod h megtetszett és beszélni szertnél vele. Hidd el h ezt az emberek csak aranyosnak vagy bátor tettnek gondolják h felválladod amit éreztél.
2017. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ment a zold kez :)
2017. dec. 26. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!