Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért történhetnek meg ilyen...

Miért történhetnek meg ilyen szörnyűségek?

Figyelt kérdés

Szaúd-Arábiában a nőket nyilvánosan halálra kövezik.

Hogy tehetnek ilyet? Ez annyira felfoghatatlanul borzasztó, és kegyetlen. Hogy lehetnek ilyen emberek? Miért nem tesz semmit egy ország sem? Amerika miért nem szól bele, hogy ezt azonnal fejezzék be, és az iszlám ellen is miért nem lépnek fel?



2017. dec. 23. 04:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Gondolom az olaj miatt természetesen, de Amerika tehetne ez ellen, hogy ezek a dögök ne öljék a nőket! Hogy bárcsak kipusztulna az összes vallás a világon!!!
2017. dec. 23. 05:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ma az volt a legkemenyebb h Indiaban egy not az ot koveto ferfi felgyujtotta. Es ez kb tok termeszetes volt es az is h Indiabn halalra eroszakoljak a noket napiasan meg csonkitjak a gyerekeket h kolduljanak. Amerika nem olyan eros, hogy szuperhatalomkent beleszoljon egymaga mas orszagok vezetesebe, foleg nem az arab orszagokeba. Ezek nagyon kemeny politikai kerdesek, amikbe mi sajnos nem latunk bele. Szuveren hatalom, sajat orszagan belul kb azt csinal, amit akar. Az emberi jogokat meg lathatjuk, h mind a kukaban van :(
2017. dec. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Az zavar, ha egy nőt megköveznek, de simán odaküldenéd meg amerikát, hogy vessen véget, nyilván háboruval ennek.... az több millió szenvedés....

Nálad nagyobb álszentet nem is láttam....

2017. dec. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Hogy bárcsak kipusztulna az összes vallás a világon!!!"

Szerintem a hit egy nagyon szép dolog, hisznek a halál után egy szebb jövőben vagy abban hogy ha valaki bűnös az elkerülhetetlenül vezekelni fog, szerintem nincs ezzel semmi baj, nem a vallás létezésével van a baj hanem azzal hogy azt túl komolyan veszik és hogy beleépítik a kultúra alapjaiba, meg az hogy a muzulmán országokban a nők el vannak nyomva, az sem feltétlenül a vallás hibája hanem az hogy ők ezt akarják (mármint az ottani férfiak).

Most tételezzük fel hogy egyáltalán nem léteznek vallások, attól függetlenül még ugyanúgy elnyomhatják a nőket valami másra hivatkozva pl:"hát ezek menstruálnak meg fizikailag gyengébbek akkor szerintem ezek alsóbbrendűek" ezt elkezdik prédikálni és voala most már más alapon nyomjuk el a nőket. Ettől függetlenül abszolút helytelennek tartom a nők elnyomását, meg még sok más nézetüket, viszont ez nem feltétlen a vallás létének hibája hanem az hogy ostobán írták meg ezt a vallást és túlzottan ragaszkodnak a szabályaihoz.

Vagy pl a keresztes hadjáratok, ott is valójában szó sem volt arról hogy isten dicsőségéért harcolnak szimplán csak fosztogatni akartak meg területeket szerezni, csak ugye volt egy vallás és így mennyivel nemesebben hangzik. Ahogy a nők elnyomásánál vagy a területek kifosztásánál is a vallást csak pajzsnak használják, mert így az emberi kegyetlenség sokkal jobbnak és helyesebbnek hangzik.

2017. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bezzeg, ha merkelt köveznék egy szavad sem lenne, de köved biztosan, mint sokaknak;)


Igazából emberség ide vagy oda, ha nekik ez a módi, akkor tegyék otthon s legalább nem sokasodnak...ez a reális megítélés egy beteg "szellemre".

2017. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2-es! Te idióta értelmi fogyatékos fsz! Mondtam én egy szóval is, hogy Amerika háborúval intézze el a dolgot? Milyen álszentségről beszélsz? Szerinted háború nélkül nem lehetne betiltatni ezt a beteg vallást? Dehogynem! Csak nem akarják, mert Amerikának jól jön az olaj. Ezek szerint Te helyesled, hogy nőket köveznek halálra, és hitetleneket fejeznek le, gratulálok az 0-as iq szintedhez! Amerika nagyhatalom biztos vagyok benne, hogy tudnának tenni intézkedéseket, ha akarnának.
2017. dec. 23. 15:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Es ezt miblnd ebbol szurted le? Te mekkora egy ostoba f,@sz vagy.... karacsony ide, karacsony oda, ha a te fejed vennek, meg a kest is adnam....
2017. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az iszlám vallást tiltsák be, de a kereszténységet azt ne mert az pont az ellentéte a muzulmánnak.
2017. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Kerlek, olvasd el ujra a valaszomat. Biztos vagy, h nekem cimezted? Beavatkozas - politikai beavatkozas, haborura sem nem gondoltam, sem nem utaltam, annal fejlettebb az intelligenciam, minthogy a legprimitivebb beavatkozasra gondoljak. Mondjuk neked sikerult. A megkovezesrol emlitest sem tettem. Ezt a temat pedig hagyom, mert azt gondoltam, hogy politikai eszmei vitaba tudunk kapcsolodnj, de latom, hogy fogalmad sincs Kerdezo a vilag dolgairol. Buta vagy, mint a fold sajnos. Szervusztok, tovabbi jo “eszmefuttatast”.
2017. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!