Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném magam túl ezen?

Hogyan tehetném magam túl ezen?

Figyelt kérdés
A neten találtam egy riportfilmet egy szörnyű tragédiáról és annyira megviselt hogy teljesen a hatása alatt vagyok már tegnap óta. mintha én is személyesen érintett lennék benne. egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. annyira szörnyű és érthetetlen. Hogyan tegyem magam ezen túl?
2017. dec. 27. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Idővel majd elmúlik!!

Én így egy dráma sorozat után éreztem, sok rész megnézése után. Abba hagytam és egy-két hét után már nem is emlékeztem rá. :)

Nézz mesét, vagy disney filmet, vagy valamit aminek a vége mindig jó vagy természet filmet. :)

2017. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de ez nem egy vacak dráma sorozat


Hanem valós emberek valós tragédiája.

2017. dec. 27. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:

En tegnapelott elve megnyuzott allatos videot talaltam. Elotte nem hittem el, hogy meg lehet nyuzni elve egy allatot. Utana mar minden leesett. Olcsobb, csak egy kis drog, gyorsabb. Szornyu.

En bevettem egy Frontint es probaltam masra gondolni. Elszivtam meg este par szal cigit. Vegul kibeszeltem magambol a baratnomnek, aki azt tanacsolta, hogy foglalkozzak az interneten levo aranyos allatokkal. Valamennyit segitett.

2017. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as, de hüle vagy! Ha eleve láttad, miről fog szólni, miért nem állítottad le??? Tudod, mikor néztem volna meg.... Frontin..., hát akkor cseszd meg, magadnak kerested! Nem értem, miért kell végignézni ilyet!???


Kérdező! Fogd fel úgy, mint egy rossz álmot. Egész nap foglalkoztat, de elmúlik. Ne csinálj semmit, hidd el nekem, tapasztalat.

2017. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a fűrész 1-8 részét;)
2017. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!