Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőgyógyászoknak van családja?

Nőgyógyászoknak van családja?

Figyelt kérdés
Itt nem rra vagyok kiváncsi, hogy melyik nő tudja, vagy nem tudja elfogadni hogy a férjük (mert ugye ált. azok) mit dolgozik, hanem hogy van-e család, feleség, gyerek? Mindez azért futott át a fejemen, mert engem nem zavarna ha a férjem nőket vizsgálna, de nemrég sikerült 1 hetet töltenem a szülészeten, és sok doki szinte folyamatosan ott volt. Ha munkaidőben akkor azért, aztán ügyelet, de bejött a magánpáciens, akihez ugye elvből már ment, az egy hét alatt szinte nem is volt otthon. Így azért megkérdőjelezem, nőgyógy. feleségek hogy bírják, hogy a párjuk ennyit van távol?

2017. dec. 27. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nincs családjuk.

Jézus, ilyen ostoba kérdést...

2017. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Téged se az eszedért szeretnek, kérdező.

Miért ne lenne családjuk? Nem prostikhoz járnak, hanem gyermekeket segítenek a világra, és meggyógyítják a beteg nőket.

2017. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem dolgoznak az a baj, ha dolgoznak akkor meg az.
2017. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én érte, hogy gyógyítanak, de az én dokim is kb folyamatosan bent volt, hol velem, mert nekem is minden bajom volt, nem véletlenül voltam ott annyit, pedig tudom rengeteget műtött a napokba, és volt magánrendelése is a sima sztk-s mellett..mindössze erre voltam kiváncsi, hogy akkor mikor van a családjával?
2017. dec. 27. 18:09
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszed, hogy csak a nögyogyászoknál van ilyen tempo?
2017. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Amit általánosságban leírtál nemcsak a nőgyógyászokra igaz, hanem az összes orvosra.
2017. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, minden magyar orvos ilyen sokat dolgozik, sajnos. És igen, van családjuk. Soknak van.
2017. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

persze hogy van családjuk!!

és elég nagy szám lenne, ha pl a férjem egy orvos lenne.

én büszke lennék rá :)

2017. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Én kórházban dolgozom. Itt nagyon jellemző, hogy a feleség, férj is orvos. Itt nálunk hat órát dolgoznak és felváltva ügyeleteznek az orvosok, nincs bent mindig az összes orvos a munkaidő után, de mindig van szakorvos is. A legtöbb magánrendelőkben is aktív. Lejár a napi program, aztán mennek tovább dolgozni. Heti két nap dolgozik a többségük reggeltől estig, plusz az ügyelet, amikor pont ő következik. Hétvégén nem dolgoznak, csak ha ők a soros ügyeletesek. Ráadásul van egy rakás több napos kongresszus, ahol a szakmabeliek előadásaiból és kutatásaiból tanulnak.
2017. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Még ilyen idétlen , bugyuta kérdést is fel lehet tenni?
2017. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!