Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan/van tovább? |lent...

Hogyan/van tovább? |lent hosszabb szöveg|

Figyelt kérdés

szv 14 éves koromtól melóztam családi cégben..2 bátyám, szülők közösen..ez miatt nem érdekelt a továbbtanulás mert láttam mit tudok építeni a munkámmal..22 évesen azt számoltam ki, hogy az én addigi munkám eredménye 35-40 mill tisztán..ekkortájt rájöttem, hogy új irányokba kellene nyitni, de a többieknek nem tetszett..gondoltam csinálok egy külön céget |nem lett volna konkurencia| a saját ötlettel..kértem a részem..kisemmiztek


most |24| itt vagyok tele fájdalommal és ötletekkel és ezek így keveregnek bennem


a gyűlölet, bíróság a lelkiismeretem miatt nem megy

az előreutat meg a pénztelenség állja el

jól fizető munka - amivel össze tudnám hozni valaha ezt a céget - csak papírral van

normális suli csak pénzzel van


szeretek élni úgyhogy nem akarom kinyírni magam de mégis ilyenkor?


mikor 10 év meló után a saját családod szed szét..na mindegy


ötleteitek? pls


2017. dec. 27. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi a fatnak anyagiaskodsz...meg lelkizel üzletben...üzletben nincs barátság-család, ezért üzlet.

Ha van munkád, végezd s építsd saját életed s a múltat feledd...sz@rd le.

2017. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!