Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én senkinek...

Miért van az, hogy én senkinek sem vagyok az ellensége, viszont én csak ellenségeket tudok szerezni?

Figyelt kérdés
23/F
2017. dec. 27. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ellenségem ellensége a barátom
2017. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 23 vagyok és nagyon sokat sírtam már az eddigi éveimben.
2017. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

A 2-es vagyok

Nem sok öröm jutott, hogy a mosolygásra legyen okom, sokat foglalkoztatott már az öngyilkosság gondolata is, apám alkesz, anyám halott, egyetlen barátom sincs, párom sosem volt, fogalmam sincs, hogy minek élek még és minek kellene életben tartania engem.

2017. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

3-as...


Nem értem batátok meg, hogy, mi a fatért nyomorékoskodtok ennyien...

Egészséges vagy? Igen? Akkor kezdj el tenni s élni.Fel kellene fogni azt, hogy másként is lehet csak el kell indulni-menni onnan, ahol nem jó.


Kérdező:


Bizonyára kiérdemled az ellenszenvet;)

2017. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, engem csak a külső miatt már akkor gyűlölnek mikor még egy szót nem szóltam. Meg szerintem pletykálnak is hazugságokat az ilyenekről mint mi, legalábbis van pár erre utaló jel. Pedig sosem akartam ártani senkinek, mindig barátságosan állok (állnék) mindenkihez.
2017. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!