Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok megtalalni...

MoniGabi kérdése:

Hogyan tudok megtalalni valakit, akivel a repulon utaztam?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett valaki a repulon, es tudom hogy en is neki, de valahogy elszerencsetlenkedtuk az eselyt es nem mentunk oda egymashoz, azota is banom, es azon agyalok hogy hogy tudnam megtalalni. Tudom hulyen hangzik, de biztos volt mar ilyen mindenkinek, hogy latott valaki kulonlegeset az utja soran, es kesobb banta hogy nem volt eleg bator megszolitani azt a szemelyt. Kerlek irjatok otleteket hogy hogyan tudnam megtalalni. Koszonom

#repülő #idegen #szerelem #keresés #megtalalni valakit
2017. dec. 27. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész a reptéren a az infópulthoz stb kitalálod hogy a holmija nálad maradt az x járat x helyen ülőnek az utaslistán . Írjanak rá az illetékesnek hogy egy nő ezt szeretné és kiadja e telszámát emailjét ....
2017. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, ilyen mindenkivel van, de az ilyesmi pont attól különleges, hogy örök rejtély marad, vajon ki volt az illető és látod e valaha viszont. Pont attól szép, hogy nem történt semmi egyéb.

Ha a sors úgy akarta volna, akkor beszéltetek volna és lett volna köztetek több. De nem ez volt a sorsotok.

2017. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lány volt az a valaki? Velünk férfiakkal gyakran előfordul hogy megtetszik egy lány (én is szoktam néha repülőn utazni és ott a légikisasszonyok is elég szépek szoktak lenni). Meg tudom érteni a dolgot de ez van sajnos. Sokszor lehet hogy jobb is ha az ilyen esetek megmaradnak egy ábrándként mert előfordulhat hogy csak félreértettünk egy pillantást vagy egy kedves mosolyt. Másfelől aki nem mer annak esélye sincs és csak a "Mi lett volna ha?" kérdés marad meg.

Adj fel egy hirdetést. Hátha jelentkezik az a valaki. Volt már ilyen eset.

2017. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*De leírhatod ide is néhány jellemzőjét. Mert nem lehet tudni nem-e olvassa itt a válaszokat.
2017. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Mármint ha egyáltalán magyar az a valaki.
2017. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!