Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha minden rossz...

Mit tegyek ha minden rossz összejött év végére és már lassan beleőrülök?

Figyelt kérdés
Nos idén megismertem egy lányt akivel közelebb kerültem bárkinél. Már úgy volt, hogy találkozunk és végre lehetőségem lett volna életemben először szexelni és megtudni milyen is egy lánnyal aludni. De persze nem jött össze és már nem is beszélünk. Azóta is nagyon fáj az elvesztése. De nem csak őt ismertem meg hanem még rengeteg kedves embert akikkel jókat tudtam beszélgetni. Úgy nézett ki, hogy idén sok emberrel fogok is találkozni és végre talán kialakul egy ismerős köröm akikkel néha összetudok majd járni. De persze egy találkozás sem történt idén és szinte már senkivel sem beszélgetek közülük. Aztán ősszel tönkretették a szőlőnket is és most arról is megy a jogi vita meg miegymás. Ráadásul nemrég az egészségi állapotom is súlyosan leromlott. Párszor ájultan estem össze és erős vérszegénység alakult ki. Már úgy nézett ki, hogy ez kezd helyreállni de tegnap ellenőrzésen kiderült, hogy lehet rosszabb a helyzet. Lehet a vesémmel is gond van (esetleg tönkremegy lassan.) Nos én 12 éve kaptam egy vesét mivel betegen születtem de lehet most ezzel is gondok vannak. Jelenleg hetente kell 160 kilométert utaznom kezelés céljából és az is lehet, hogy kórházba kell feküdnöm. Tegnap óta rettegek, hogy mi derül majd ki következő alkalommal. A leírt dolgok miatt teljesen össze vagyok törve. Mivel tudnám elterelni a gondolataimat ezekről a dolgokról? 26/F

2017. dec. 29. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
7%

A dühnek ki kell jönnie. Engedd szabadjára a dühödet. 2 hobbit ajánlok mint feszültség-levezető.


Karate és vadászat. A karate elég olcsó, a te korodban magasan ívelő karriert is befuthatsz vele, a vadászathoz engedély kell, és egy kicsit drága is de légpuskával az alföldön mininmális engedéllyel lövöldözhetsz kisebb testű emlősökre és madarakra (nem védett madarakra). A vadászat rendkívül stresszoldó sport, és a képességeidet is fejlesztheted, mint türelem, célzás.

2017. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vadászatot undorító és gusztustalan dolognak tartom. Ártatlan állatokat ölni szórakozás miatt véleményem szerint elítélendő és megvetendő....
2017. dec. 29. 19:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdemes volt feltenni ezt a kérdést...
2017. dec. 29. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

velem is iszonyat sok rossz dolgok történtek. valójában 100-szor rosszabbbak, mint veled.

DE NEM ÉRDEKEL AKKOR IS JOBB LESZ AZ ÉLETEM, MERT TESZEK IS ÉRTE!!!

Ha a rossz dolgoknak adom át magam és rosszakra gondolok meg negatívoskodok akkor olyan, mintha legyőztek volna. Nem bírom, ha valaki vagy valami rossz legyőz.Az élni akarás a legjobb. Vagyis a lázadás. Lázadás nevü felhasználó is aki írt elöttem (s tetszik a felhasználó neve) neki is igaza vcan hogy valamivel ki kell adnod a dühödet is. CVsak példákat mondott te is kiötölhetsz valamit amivel levezetsz mindent. A magad módját kell kitalálnod, megtenned. Nekem is bevált a kieresztés.

2017. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nemcsak év végére jöttek össze a dolgok. Egész 2017 egy nagy kalap sz*r volt, és igen, egy időben én is teljesen beleőrültem a sok rossz dolog miatt. Petefészekcisztával műtöttek januárban, utána még hónapokig rosszul voltam, nyáron kiderült, hogy kiújult, emiatt lelki problémáim lettek, nem tudtam elfogadni, hogy 19 évesen azzal kell szembesülnöm, hogy gond van a nőiességemmel. Közben kényszeresen kezdtem el tanulni, mert nem tudtam, hogy milyen irányba tanuljak tovább, a családom, a párom és az iskolapszichológus segítségével tudtam csak túltenni magam ezeken. Aztán rájöttem arra, hogy semmit sem változtat a rossz dolgokon az, hogy még stresszelek is (sőt, ezzel csak magadat teszed még jobban tönkre).


Most az egészségeddel foglalkozz, aztán tehetsz a többi érdekében is. Fel a fejjel, Szilveszterkor mindketten arra gondoljunk majd, hogy elfelejtjük ezt az évet, és csak 2018 felé tekintünk. Jobbulást, minden jót.

2017. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szex nem alvást jelent egy lánnyal;) Ez aranyos volt:D


Szóval, a közelebb kerültem valakihez szerintem elég gyenge szinten írogatás fényében s felesleges ilyen szintű ismeretségbe "álmodni" sokat.

A közelebb talán, inkább több tali után jelenthető ki.

Mondanám úgy e dolgot, hogy ne számíts semmire, mert úgy a kicsi is ajándék lesz;)


Emberek meg jönnek mennek életünkben s nagyon kevés marad meg, de aki marad az várhatóan a végéig is akár, de a firkálós kapcsolatokra ne alapozzál.Aki fizikálisan megjelenik, az kézzelfogható s a kapcsolat is valami már...


Ez a betegség sz@r dolog...mit írhatnék...lesz ez még így se...tedd, ami segíthet s reméld a jobbat.

Ha befekvés lesz, akkor a tréfát se hagyd otthon s bent dobálózz vele, mint mondják például: Le a kalappal, jól bírtad!

Válasz: Na ne már, ez még nem a temetésem volt, hogy kalapok le:DDD

Válts hangulatot-hozzáállást s ne pánikolj semmin.Most ez van, de lesz jobb-reméld s ne sírj a dolgon, nevess, mert többet használ minden szempontból;)

2017. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Húzd ki" valahogy év végéig és reménykedj, hogy 2018 jobb lesz.
2017. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!