Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerkedős csoport (fb)...

Ismerkedős csoport (fb) bejelöl ismerősnek, elfogadom, messengeren csak ráköszön, letilt. Nóóóóóóórmáááális?

Figyelt kérdés

Egy haver betett egy jelölős ismerkedős csoportba. Rámjelöl egyik csaj. Fogadom. Utána a messengeren annyit írok, hogy Szia, majd akartam egy boldog újéves valamivel nyitni feléje, erre püffletilt. Minden ok és előzmény nélkül? Nóóóóóórmális???? :D


Van, aki érti az ilyen mögött rejlő motivációkat?



2017. dec. 30. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen úgy hívják egótuning
2017. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
52%

tudod mi megy facés társkeresős csoportokba?ki írja egy férfi,sziasztok ismerkednék,akinek bejövök írjon:0 válasz


dagadt lány :sziasztok:200 lájk,300 hozzászólás

2017. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is láttam, nincs olyan ronda nő, akit ne akarna legalább 50 pasas megdönteni. Én sem értettem ezt.
2017. dec. 30. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:

#2 azért ki kellett emelni, hogy dagadt lány :'D


Amúgy én a helyedben nem várnék semmit ezektől a csoportoktól, unalmamban voltam párban, és a pasik is ezt csinálták. Lehet berezel, hogy mégse akar veled beszélgetni, vagy szimplán elfelejti az abc-t. Nem kell velük foglalkozni.

2017. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, veletlen jelolt be.
2017. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%

A kérdező kommentje:


Igen ezt én is láttam, nincs olyan ronda nő, akit ne akarna legalább 50 pasas megdönteni. Én sem értettem ezt.



ne a döngetésre hivatkozz,azt a gyk-s nők nem szeretik :D

maradjunk annyiban hogy egy nő lehet külsőre dagadt narkós fejű,akkoris lessz fickója(aki nem csak bacni akar vele)

2017. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"a gyk-s nők nem szeretik'


A gyakorikerdesek.hu közönsége valami szekta vagy különcsoportosulás??? :D ezen nagyot néztem :)))

2017. dec. 30. 20:12
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#7 Igen, elég defektesek az itteni nők.
2017. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megijedt a "sziától". Van ilyen...
2017. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nevét letudta írni rendesen?


Arra gondolok pl. Nem ez volt a neve: Jb csillu, Cya Cica, Enikee


Néhány még a nevét sem tudja leírni. Te meg ráköszönsz, és csodálkozol.

2017. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!