Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez erőszak volt? Lány és lány...

Ez erőszak volt? Lány és lány között?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom, mennyien fogják elolvasni, de örülnék, ha legalább egy valaki elolvasná, és tudna valamiféle tanácsot adni. Szóval... Olyan 12 és fél éves lehettem, mikor ez megtörtént. Én, és az egyik volt ismerősöm, találkoztunk. Én átmentem hozzájuk, maga volt otthon. A szülei jóban voltak az én szüleimmel, és ezért az apja felhívta az én anyumat, nem e megyek addig át hozzájuk. Egész délután jól elvoltunk, beszélgettünk, játszottunk, majd én feltettem egy olyan kérdést, hogy ő nem szeretné-e kipróbálni a csókot egy lánnyal. És itt kezdődött minden. Az én hibám. Az enyém. Megcsókolt, én megtudtam milyen a csók, és azt hittem ennyi volt. Csakhogy aztán megfogott, és folytatta. Pofozott is, stb... Én erről senkinek nem mondtam semmit. Mikor hazamentem, csendes maradtam, és le voltam sokkolva. Vagy igazából nem is tudom.. már nem nagyon emlékszem, milyen érzések vettek pontosan körül, de tudom, hogy nem szólaltam meg. Szűkszavú voltam. Csakhogy lehet nem lennék ezért mai napig rosszul, ha... ugye jóban voltunk, a szülők is. Rá olyan 1 hónapra újra találkoztunk. Remegtem, féltem. Ahogy a szobájába mentünk, megint megcsinálta. És honaponta találkoztunk. Az első történés után kb olyan hétszer megtörtént, újra, újra, és újra. Az utolsó háromnál odamondta, hogy ha nem megyek bele, elmondja az anyumnak, hogy mi történt. Más történettel. Én féltem, és aztán újra jött az. Amikor ez abbamaradt, az nyáron volt. Mentünk kirándulni, és tudom, azóta nem volt semmi szerencsére. A mai nap már pozitív tudok lenni. Hibáztatom magam, bipoláris zavarom van. Öngyilkossági kísérlet után vagyok. De! Pozitív, boldog személynek mondom magam.

##viszony ##remegés
2017. dec. 31. 01:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Na most pont az érdekelne, hogy az "stb" mi is volt pontosan.
2017. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ez erőszak/visszaélés, bár a kora miatt szerintem nem vonható felelősségre. Mondjuk komoly gondok lehettek/nek vele, ha gyerekként ilyet csinált a barátjával. Valószínűleg vele is tettek hasonlót, ami miatt ilyennek gondolhatta akár a normális szexualitást. Ettől persze neked nem lesz kevésbé rossz, hogy ilyet kellett átélned. Nem a te hibád volt, te a beleegyezését kérted ahhoz, amit akartál, míg ő zsarolt és a megkérdezésed nélkül erőszakosan bánt veled.
2017. dec. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha áll a farkad, verd ki. Ne pedig itt kommentelj ilyeket:))
2017. dec. 31. 01:28
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Átérzem kérdező!

Én fiú vagyok, de gyerekkoromban engem is kényszerített(ek) olyanokra, amiket nem akartam, ebből egy személy egy felnőttkorú nő volt... Próbálom elengedni a múltat, nincs traumám és nem érzek rosszat (már) ha vissza gondolok, viszont kialakult emiatt egy betegségem, amivel elég nehéz együtt élni. Ha ilyen súlyos a helyzeted keress fel egy pszichológust, lehet ő tud segíteni. :)

2017. dec. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért az lett volna a logikus, ha azt feltételezed, hogy a kérdés megválaszolásához kell (eleve nem értem miért írtad ki így a kérdést, te is sejthetted volna, hogy ez megválaszolhatatlan), viszont láthatóan sérült vagy és a kérdésben leírt eset kihat a világérzékelésedre, szóval gondolom ez így elnézhető. Ha bipoláris zavarod van, gondolom jársz pszichiáterhez (ezt a kérdést feltehetted volna neki is), remélem sikerül előbb utóbb összeszedned magad nem csak a depressziót, hanem a világgal és a szexualitással kapcsolatos viszonyodat illetően is. (Egyébként nem a te hibád, nem számíthattál rá, hogy ez lesz belőle.)
2017. dec. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!❤
2017. dec. 31. 09:33
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
A visszaéléshez nem kell a másik nemi szervét fogdosni: lefogta, erővel tovább csókolta, mikor a kérdező befejezte volna, testileg bántalmazta, később zsarolta, hogy olyasmire kényszerítse, amit a kérdező nem akart. Ez erőszak, mindegy, hogy végülis meddig jutott a dolog, hogy mi volt a stb. Az áldozathibáztatáshoz meg csak gratulálni tudok, hidd el, a kérdező teljesen jogosan beszélt veled úgy, mint egy taplóval. Na menj és rángasd tovább, te pedofil hímringyó.
2017. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
Hat szerintem nem volt erőszak, van benned leszbikus hajlam hisz te kezdemenyezted az egészet. Egy full hetero not mindegy mivel zsarolnak akkor se engedne ezt mert undorodna tole, tudat alatt te is akartad ezt.
2017. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
11: Ja, ha lefoglak és seggberaklak, azt te akartad. Kényelmes :)
2017. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2%
Te nagyon hülye pont ez a lényeg hogy egy full hetero ember ezt nem hagyna, en kivernem a fogaid hülye gyerek:D
2017. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!