Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mennyire kell félnem, ha...

Most mennyire kell félnem, ha letiltott a csaj?

Figyelt kérdés
24 évesen beszélgettem facebookon egy 16 éves lánnyal, szóbakerültek intimebb dolgok is. képcsere nem történt semmilyen. lehet, hogy többet irogattam neki, mint kellett volna. kell félnem attól, hogy feljelent vajon? nem bántottam vagy ilyesmi, ő is mondta, hogy kedves vagyok. (bár nem láthattam az arcát közben). esetleg terjesztheti a "jó" híremet?

2018. jan. 2. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell félned, nem jelenthet fel, maximum kipletykál a barátnők körében, de azt csak túléled.
2018. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Inkább az a ciki hogy hülyét csinált belőled.
2018. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Belőlem könnyű. Mindenről elhiszem, hogy arany, ami kicsit fénylik.
2018. jan. 2. 17:19
 4/6 Unikornispata ***** válasza:
Keress nagykorú lányt!
2018. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tökmindegy. Velük is megszívtam.
2018. jan. 2. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:
24 evesen annyi eszed sincs hogy egy tini nem jelentget fel csak ugy senkit ahhoz tul bena. :D ha komolyan is lenne mitol felnie elobb a szuleinek szolna. Olyan veszedelmesen udvaroltal szerinted hog feljelent? Ugyanmar! Gondolom ugyanugy nyomultal mint minden mas pasi nala, nem vagy kirivo eset, Ne aggodj. Azert tiltott le mert tul lepted azt a hatart ami neki kenyelmes. De ennyi.
2018. jan. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!