Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális az a 30-40-es férfi, aki 14-16 éves kislányokkal kavar?

Figyelt kérdés

Itt nem arról van szó, hogy bele akarok szólni az életükbe, hanem csak van egy saját kis véleményem róluk, pont úgy, mint pl. a főnökömről, vagy mondjuk az apámról.

29/F



2018. jan. 2. 17:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
17%
Én meg azt nem értem, hogy a 14-16 éves ,,kislányokat" miért kell kislánynak beállítani? Már bőven kifele vannak a kisgyermek korból. Jó hogy nem pelusozod bszki
2018. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Azért egy 14-16 éves lánynak még bőven más a témája, problémái mint egy 30 évesnek..hiába akarják azt hinni magukról hogy már felnőtt nők, nem azok. Bár azt elismerem, hogy hugomék 14 évesen érettebbek voltak mint én most 23 évesen. Ugyan így ismerek 25 éves nőt aki kb óvodás szinten van és még minden cucca hello kittys meg nem is lehet vele értelmesen beszélgetni. De aki 30-40 évesen 14 évessel kavar, az általában azért van, mert egy vele egy idős nőt nem tudna levenni a lábáról, egy fiatal lányt meg könnyű meghülyíteni. Nem tartom normális dolognak. Itt még igenis számít a korkülönbség.
2018. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

1-es azert egy 14-16 evest nem mondanek kifejlodott nonek, de persze kislanynak sem. A kerdezo nem szo szerint ertette, hanem a 30-40 evesekhez kepest kislanyok. Ha jobban belegondolsz, a gyerekuk lehetne.

Kerdezo: szerintem ezeknek a ferfiaknak tobbsege azert folyamodik ehhez, mert nincs sikere a noknel es beprobalkozik a “naiv reteggel”. Hisz egy 14-16 eves mit tud a vilagrol? Tobbseg azt se gondolna, hogy a ferfi mar az elso talalkozasuk utan megfektetne. Igy nem egyszeru?

En 17 eves vagyok, es tavaly irogatott ram egy 30-35 koruli ferfi ilyenekkel: “Jo reggelt” “Milyen volt a napod?” “Szeretnel ismerkedni?” stb. mignem egy nap letiltottam. A facebook oldalat elnezve az embernek se csaladja, se semmije nem volt/nincs.

A masik meg az, aki jodolgaban mar nem tud mit kezdeni magaval.

Es ez amugy pedofilia, egyertelmuen nem normalis dolog.

2018. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
12%
Ez jogos, de azért kérem szépen ne vegyük már az összes TINI lányt ,,kisgyerek" kategóriába sorolni. Én pont a normális 14-16 évesek mellett állok ki és ez miatt is tettem szóvá.
2018. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Jó, igazad van, nem kislányok már, de attól még, hogy idősebb férfiak kellennek nekik, meg hogy dugni akarnak, nem lesznek felnőttek. Persze, vannak kivételek, akik érettebbek a koruknál, de nekik is kevés még az élet tapasztalatuk egy elvileg felnőtt emberhez, ráadásul az ilyen fiatal lányok szerintem még nem elég érettek a szexhez és Én ezért nem tartom Öket normálisnak.
2018. jan. 2. 17:43
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

A pedo-faktort félreteszem, a mai 16 éves lányok már nem hiszem, hogy gyereknek számítanának, de még így se tartom egészséges dolognak. Számomra ez a felállás azt sugallja, hogy a 30as-40es "férfi" érzelmileg és/vagy szellemileg annyira mélyen van a béka segge alatt, hogy a kortársainál labdába se rúghat, ezért is keresi a naiv, manipulálható korosztályt.


Vagy jó példa még pár régi osztálytársam, akiknek 35 évesen is a meló-kocsma-hétvégi "bulika" körforgás a lételeme. Mellettük is folyamatosan, 2-3 évente cserélődnek a 17-20 éves lányok, akik az elején értékelik ezt az életstílust, de a srácokkal ellentétben pár éven belül ki is növik.

2018. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szép mentés 1# Pedig egy szóval se írtad, hogy van néhánykivétel, akik érettek a korukhoz képest. Te az összes 14-16 éves nevében kikérted magadnak!
2018. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%

És az a 40-es nő, aki 16 éves srácokkal dug, az rendben van?

Csak meet mi dig erre a 40-es pasi, és tini csajokra van kielezve a sztori.

2018. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
#7 mondhatni igen, mert a naivak is tinik, nem kislányok
2018. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%

Én mondjuk fiatalember vagyok, 26 éves.. de simán dugok 40 éves nőkkel, ha bejönnek és én is tetszem nekik. Nincs ebben semmi.


Persze egy 40 éves krapek és egy 16 éves lány más tészta. Pedo hajlam az ilyeneknél szerintem megvan.

2018. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!