Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tvrtko és a Viszkis vitája,...

Tvrtko és a Viszkis vitája, szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Video: Élő adásban esett egymásnak a Viszkis és Tvrtko

2018. jan. 3. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem kérdés,pattogott Tvrtko és leállította Ambrus Attila.Izgalmas mozgalmas életet tudhat maga mögött Ambrus Attila,sokan ezért bírják.Ja és nem ölt és persze leülte amit kellett.
2018. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem tehetek róla, én Tvrtkora "allergiáy" vagyok. Ezesetben meg én is úgy gondolom, hogy Ambrus leülte a büntetését, a róla készült film nem az ő ötlete volt és pénzt sem kaphat érte.
2018. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En is Ambrusnak adok igazat, nem tetszett ahogy elkezdett személyeskedni
2018. jan. 4. 00:50
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon kedvelem Ambrust, Tvrtkot pedig nagyon nem, és meg is értem, hogy Attila miért akadt ki, viszont nem kellett volna neki sem személyeskednie Tvrtko nemzetiségi nevével.
2018. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Ambrus egy bűnöző, trutykó meg egy f..zkalap. Nem tudom melyikük az ellenszenvesebb, de ebben a vitában Ambrusnak volt igaza. Az azonban elszomorító, hogy manapság egy bankrabló is lehet sztár, sokkal inkább, mint amennyie komoly teljesítményeket elért emberek lehetnek, azért ez sokat elmond a mai dekadens világról.
2018. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annak idejen mikor a Wall street farkasa ment, senki sem mondta h miert egy feher galleros bunozot sztarolnak, de ha magyar bunozo lesz ismert, mindenki felhorkan, pedig a ketto kb ugyanaz.
2018. jan. 10. 10:45
 7/7 anonim válasza:
92%
Trutykónak mondhatnák már, hogy "vagy leveted azt a gusztustalan sapkát, vagy takarodj el munkanélküli segélyre"
2018. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!