Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segitsen valaki? Nagyon félek.

Segitsen valaki? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Egyedül élek egy belső udvarú házba.Pár napja észre vettem hogy valaki sorozatba meg nyissa a kaput mert nem úgy van reggel ahogy én hagytam.A belső retesz el van húzzva.Most már duplán zárom de valaki járt az udvaromba.Félek.Le akarom buktatni de nem tudom hogyan.Kültéri kamerára nincs pénzem.Valakinek valami ötlete van e ami segítene.

2018. jan. 4. 11:19
 1/3 anonim válasza:
Szerintem fogadj örökbe egy házőrző kutyát és szólj a rendőrségnek!
2018. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elhívod valamelyik férfi ismerősödet,barátodat elbújtok, kivárjátok és lebuktatjátok aztán hívjátok a rendőrséget.

De lehet csak szórakozik ha nem tűnt el semmi az udvarból és eddig nem próbált meg bejutni a házba. Addigra is éjszakára ne hagyd egyedül a házat és SZEREZZ BE egy (harapós) kutyát sürgősen hidd el az illető nem fog többet ott garázdálkodni. Ha nem akarsz pénzért venni rengetek helyen hirdetnek ingyen kutyust vagy a menhelyeken is vannak szépek.

2018. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben vagy vadkamerát szerelnék fel, vagy fennmaradnék meglesni. A vadkamera azért jobb, mert az fotót is készít. Ezen kívül mindig elhúznám a redőnyt, hogy ne akadjon meg a szeme valami értékesebb holmidon bekukkantva az ablakon.
2018. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!