Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van szabályosan...

Csak nekem van szabályosan herótom az ilyen emberektől?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom ha valaki minden szart posztol gondolán valakit érdekel.

Hogy mit értek ezalatt?


Elmegy étterembe és lefényképeznek mert kiöltözik az adott illető, és pózol hogy menő legyen facebookon, instán.

Edz pl és akkor a shaker fotózása, feszítés a tükör előtt, pucsítás vagy csücsörítés.

Vagy csináltak tetkót és egyből teszi fel hogy mennyire menő meg jó, vagy akár egy ruha szett és akkor írja hogy party, vagy buli, after nem tudom...


Lehet sok gyűlöletet éreztek, de nem gyűlölet ami bennem van hanem egy undor. Értelmetlen dolgokat posztolnak hogy mind egy kis sztárnak érezzék magukat és ezt lájkok számában mérik kb.

Vagy megcsinálják a 800. youtube csatornát gameplay-ekről, sminkről, vagy tini hülyeségekről. A probléma nem ez, hanem nem azért csinálna mert úgy gondolja hogy ő tudna jobbat, hanem mert csak, vagy új véleménye tapasztalata lenne amit megosztana.



2018. jan. 5. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Eloszor nem ertettem ki posztol mit es hova... ja hogy a facebook... ertem akkor mar a nagy “gondot”.

Egyebkent ha mar ez ennyire duhit mert az ottani eleted is szemelyre szabottan akarod elni faxert nem szabod szemelyre mit akarsz latni???? Sose ertettem az ilyesfajta nyafogast. En ha engem valami nem erdekel vagy letiltom/torlom/ vagy beallitom hogy ne lassam sose vagy csak ritkan

2018. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Te is minimum az egymilliárdadik ember vagy, aki erről panaszkodik. Ennél még az n+1-edik Rossz PC Játékok koppintás is konsruktívabb, ők legalább olyanba ölik az energiát, amivel szívesen foglalkoznak.
2018. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy a masik eshetoseg. Elvezitek hogy masokon haborodhattok fel. :) ennek se latom sok ertelmet, de az idot el kell valahogy tolteni... ertheto
2018. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha kicsit más szemszögből nézed: én pl mielőtt új étterembe megyek, mindig rákeresek az ilyen kajafotós posztokra, mert jobban elárulja, hogy érdemes-e abba az étterembe mennem, mint az étterem saját weboldalán az agyondizájnolt reklámfotók. Egy új ruha posztja ötletet adhat, hogy mit érdemes megvenni (amit ki os tudok fizetni, mert a divatmagazinokban sokszor olyan áru ruhák vannak, amiket nem engedhetek meg magamnak.) A tetoválások képei ihletet adhatnak, hogy mit érdemes vagy nem érdemes csináltatni. A nyaralós posztok kapcsán szintén ötletet kapsz, hogy hová érdemes tényleg elmenni. Ha megtanulod ezeket az információkat jól használni, akkor hasznodra is lehetnek.
2018. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Magyarul, szabd személyre a profilod. Ès akkor profitálhatsz belőle.
2018. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Töröld le. Nem kell 600 ismerős, nekem pl 20 sincs. De aki van, az értelmes ember és érdekel mi van vele. Igaz, java részük nem magyar ;)
2018. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg, hogy már nem használom a fb-ot. Én nem osztok meg semmit. Max. akkor használom, ha valakivel máshol nem tudok beszélni, csak messengeren. De ugye telefonon azt is lehet használni anélkül, hogy be kéne lépni a fb-ra.
2018. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Valóban személyre szabható, és szabom is néha azonban mégis belebotlok egy megosztott képbe, stb amin ugyan ezen jellegzetes gesztusok/beállások találhatóak meg így vetődött fel a kérdés.

Továbbá nem a facebook az egyetlen ilyen fórum. Az összes közösségi oldalon ugyan ezek mennek.


2:

Igen, ez lehet... de szükség van e erre.

Értem én hogy anyuka is videózhat és teszi is, de ezekben nincs önkritika, vagy kreativitás?

Amúgy nehéz elbújni ha pl a youtube bedob egy felkapott hülyét mint a málnás csávót annó, vagy barackos vagy ki.


3:

Igen, lehet ez is.

Vagy nem hallgatunk, mint ahogy most divat. Ez nem lehet? Igaz nem harácsolok, de egy kérdést megért a fórumon.

Manapság ugye ennyit tudnak felhozni hogy ,,ha nem tetszik ne nézd". Ez jogos, de kritikát se alkoss róla hogy miért nem szimplán csak engedd hogy legyen. Ez pedig sok hülyeség elburjánzásához vezet/het.


4:

Új információ abból hogy származik hogy pl egy csaj lefotózza a lábát úgy hogy napozik és kiírja hogy nyaralás?

Mi ad ihletet egy tetoválásnál hogy érdemes-e? Csak mert a legtöbb tetkós a komoly érzelmekre támaszkodik akár már 15 évesen is, még ha divat tetkója is van mint a maori tetkó, vagy a ribi rendszám (persze ezek nem most divatok).

Nyilván jó az információ, de sok infó a magamutogatásban nincs.

2018. jan. 5. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez az ismerőseiden múlik. Az én ismerőseim érdekesebb nyaralós fotókat posztolnak ;)
2018. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is bosszant. Szerencsére most éppen egy ilyen sincs az ismerősök között, idővel valahogy észhez tértek.
2018. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!