Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek működik a szavak nélküli...

Kinek működik a szavak nélküli kommunikáció?

Figyelt kérdés

Több kérdést is elolvastam, a legtöbben szavak nélküli kommunikációról olvasok: nem megyek el hozzá, hogy ő keressen meg / nem hívom fel, hogy ő hívjon fel / testszik a srác (vagy lány) de nem vesz észre, mit tegyek / megvárom, amíg bocsánatot kér / "egyértelműen küldtem neki a jeleket" / hogyan csábítsam el anélkül, hogy beszélnék vele / megsértett az anyám, mert elolvasta a számítógépen nyitva hagyott leveleimet, ezért nem beszélek vele, amíg bocsánatot nem kér



Sorolhatnám hosszú oldalakon keresztül, de talán érthető a kérdés:

Nektek hogyan vált be a szavak nélküli kommunikáció?

1: Vannak esetek, amikor bevált - ott mit csináltál és mit vártál el

2: Próbálod, de nem érsz el vele semmit - ott mit csináltál, mit vártál el

3: Szerinted használható a szavak nélkül kommunikáció?


Nem az érdekel, hogy mást hogyan tudsz fikázni ebben a kérdésben (arra már van nyitva másik 10 000 kérdés itt) hanem hogy milyen tapasztalatod van.



2018. jan. 5. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Te most konkrétan miről is beszélsz?
2018. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalataim szerint, ha valakitől elvárod, hogy mindig Ő keressen Téged, Ő fusson utánad, Ő nyisson Feléd, akkor az illető vagy azt hiszi, hogy egy elérhetetlen ember barátságát/szerelmét kergeti, vagy pedig úgy vélheti nem fontos Neked, érdektelen a számodra.
2018. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Kacsintok;)
2018. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3-ast nem kéne lepontozni: pont ilyenekre gondoltam. És mit akarsz üzenni a másiknak a kacsintással? (ugye ez helyzet függő) Ha nem akarod, lepontozzon a sok nethuszár, akkor írj privit.


#1: Milyen nem verbális, nem írott kommunikációt használsz és mik a tapasztalataid ezek használata közben. Mi az amit beválik, mi az ami nem.

2018. jan. 5. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mosoly beválik valamennyire, de arra még nemigen volt jó, hogy magától odajöjjön bármelyik férfi, csak mert mosolyogtam rá. Visszamosolygásra, ilyesmikre volt példa, de sosem lett ilyesmiből semmi. Szóval nem tudom, eddig még csak olyan kapcsolatom lett, amiben a férfi jött oda magától, nekem nem kellett tenni ezért semmit. Ha én akartam, hogy valaki odajöjjön, abból sosem lett semmi vagy semmi említésreméltó. Sajnos.
2018. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!